×

Some info from messenger...

Odkurzacz Dyson Cinetic Big Ball

Aukcja produktu

Sprzedane 0.11 zł Wygrywa: mikonos Sprzedane
Czas przebicia: 10 s | Mnożnik przebicia: 0.01 zł
Wartość: 2,899.00 zł Oszczędzasz: 2,898.89 zł

Ostatni licytujący

Przebijający Kwota
mikonos 0.11 zł
Stachu998 0.1 zł
mikonos 0.09 zł
Stachu998 0.08 zł
farex 0.07 zł
mikonos 0.06 zł
Stachu998 0.05 zł
farex 0.04 zł
Stachu998 0.03 zł
mikonos 0.02 zł

Ustaw automat

Automat będzie licytował za Ciebie, wtedy kiedy nie będziesz mógł być przed komputerem, lub jeśli wolisz, by system licytował za Ciebie. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jak to działa

Kup teraz

Nie masz czasu na licytację? Chcesz od razu kupić przedmiot? Skorzystaj z opcji “Kup teraz”! Dowiedz się, jak działa opcja “Kup teraz”

Jak to działa

Główne cechy: technologia Dyson Cinetic, technologia Ball, do powierzchni twardych i do dywanów, pojemność pojemnika na kurz: 1,6 litra, higieniczne opróżnianie pojemnika, moc silnika: 1300 W, klasa energetyczna: E, poziom hałasu: 82 dB, waga netto: 7,7 kg, długość kabla: 6,6 m, zasięg pracy: 10,4 m, filtr przedsilnikowy: gąbkowy zmywalny, filtr zasilnikowy: klasy S typu Lifetime, lekka rura teleskopowa, kolor: niebieski, rączka do przenoszenia, wąż ssący, przezroczysty zbiornik, 5 lat gwarancji na części i serwis (Home Service).

Wyposażenie podstawowe:

Ssawka Musclehead automatycznie dostosowuje się do wszystkich rodzajów podłóg. Niski profil pozwala na odkurzanie także pod meblami, ssawka Combi, ssawka do sprzątania schodów i tapicerki.

Technologia Dyson Cinetic

Końcówki 54 cyklonów Dyson Cinetic™ drgają z wysoką częstotliwością, aby zapobiegać zapychaniu się ich otworów. Filtr nie wymaga konserwacji lub wymiany – oznacza to brak utraty siły ssania., odkurzacz Dyson Cinetic kieruje kurz i zanieczyszczenia z obiegu powietrza bezpośrednio do pojemnika.

Technologia Ball™

Odkurzacze cylindryczne Dyson z technologią Ball™ posiadają centralnie sterowany mechanizm. Punkt obrotu wokół osi jest umieszczony blisko środka urządzenia, zapewniając mniejszy promień skrętu i większą kontrolę – żadnych niewygodnych ruchów.

Dlaczego odkurzacze cylindryczne Dyson?

Zalety: odkurzacze, które nie tracą siły ssania, opatentowana technologia cyklonów, system jezdny oparty na technologii Ball™, cyfrowy silnik Dyson, wylotowy filtr zwywalny typu lifetime, niewymagające wymiany, doskonale zaprojektowane ssawki. Brak dodatkowych kosztów

Akcesoria

DOSTAWA GRATIS

Inne w tej kategorii