×

Some info from messenger...

FINAL FANTASY XV DELUXE EDITION - XBOX ONE

FINAL FANTASY XV DELUXE EDITION - XBOX ONE

Aukcja produktu

Sprzedane 1.96 zł Wygrywa: toscania Sprzedane
Czas przebicia: 10 s | Mnożnik przebicia: 0.01 zł
Wartość: 469.00 zł Oszczędzasz: 467.04 zł

Ostatni licytujący

Przebijający Kwota
toscania 1.96 zł
Mika 1.95 zł
toscania 1.94 zł
Mika 1.93 zł
toscania 1.92 zł
Mika 1.91 zł
toscania 1.9 zł
Mika 1.89 zł
toscania 1.88 zł
Mika 1.87 zł

Ustaw automat

Automat będzie licytował za Ciebie, wtedy kiedy nie będziesz mógł być przed komputerem, lub jeśli wolisz, by system licytował za Ciebie. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jak to działa

Kup teraz

Nie masz czasu na licytację? Chcesz od razu kupić przedmiot? Skorzystaj z opcji “Kup teraz”! Dowiedz się, jak działa opcja “Kup teraz”

Jak to działa

Final Fantasy XV - Day One Edition (Xbox One) - Square Enix

zobacz więcej materiałów video ›

Edycja Day One zawiera:

  • płytę z grą Final Fantasy XV,
  • dodatkową zawartość do pobrania – miecz Masamune. Dodaj do swojego arsenału legendarny Masamune i przytnij wrogów do odpowiedniego rozmiaru.


Przygotuj się na niezwykłą, fantastyczną przygodę! Wciel się w postać Noctisa, Księcia Koronnego Królestwa Lucis, który w towarzystwie najbliższych przyjaciół musi uratować ojczyznę spod jarzma imperialnej armii. Wyrusz w epicką podróż, w czasie której poznasz zapierające dech w piersiach zakątki świata Eos, spotkasz wielu bohaterów, zmierzysz się z niezliczoną ilością zadań i weźmiesz udział w dynamicznych walkach zarówno z bezlitosnymi przeciwnikami, jak i gigantycznymi bestiami. Pomoże ci w tym opanowanie sztuki walki bronią i magią.

Cechy gry:

  • wejdź w środek dynamicznej walki – wybierz swój wachlarz broni i korzystaj z unikalnych zdolności pomocniczych każdej z postaci w ekscytującym systemie bitewnym opartym na czasie rzeczywistym, który jest zarówno przyjazny dla graczy, jak i oferuje mnogość opcji do wyboru. Teleportuj się po polu bitwy wykonując taktyczne ataki, specjalne ruchy i przywołuj coraz potężniejsze zaklęcia wraz z awansem twojej drużyny,
  • wyrusz w podróż bez ograniczeń – siądź za kółkiem i wybierz się na przejażdżkę z przyjaciółmi po bezdrożach lub zwiedzaj świat na piechotę, by podziwiać piękno krajobrazu pełnego dzikich zwierząt, niebezpiecznych jaskiń i pełnych przygód miast, które tętnią życiem,
  • doświadcz niezniszczalnych więzi – grając jako Noctis poczujesz, jak w trakcie przygody zacieśniają się więzi pomiędzy tobą i twoimi przyjaciółmi. Odzyskanie ojczyzny wymaga siły i odwagi, ale przede wszystkim wspólnoty. W trakcie walki wykonuj kooperacyjne ciosy i rozkoszuj się przyjemnością pracy zespołowej w wykonaniu Noctisa i jego przyjaciół.
Tytuł: Final Fantasy XV - Day One Edition
Producent: Square Enix
Wydawca: Square-Enix / Eidos
Dystrybutor: Cenega S.A
Data premiery: 2016-11-29
PEGI:
 
 
 
Lokalizacja: brak lokalizacji gry
Nośnik: Blu-ray Disc
 
Liczba nośników: 1
Platforma: Xbox One
Rodzaj opakowania: Blu-ray Box
Wymiary [mm]: 15 x 174 x 137
Waga w opakowaniu [g]: 95
DOSTAWA GRATIS

Inne w tej kategorii