×

Some info from messenger...

Eva Solo Czajnik Elektryczny Bezprzewodowy

Aukcja produktu

Sprzedane 1.85 zł Wygrywa: olek Sprzedane
Czas przebicia: 10 s | Mnożnik przebicia: 0.01 zł
Wartość: 439.00 zł Oszczędzasz: 437.15 zł

Ostatni licytujący

Przebijający Kwota
olek 1.85 zł
Mike 1.84 zł
olek 1.83 zł
Mike 1.82 zł
olek 1.81 zł
Mike 1.8 zł
olek 1.79 zł
Mike 1.78 zł
olek 1.77 zł
Mike 1.76 zł

Ustaw automat

Automat będzie licytował za Ciebie, wtedy kiedy nie będziesz mógł być przed komputerem, lub jeśli wolisz, by system licytował za Ciebie. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jak to działa

Kup teraz

Nie masz czasu na licytację? Chcesz od razu kupić przedmiot? Skorzystaj z opcji “Kup teraz”! Dowiedz się, jak działa opcja “Kup teraz”

Jak to działa

Czajnik elektryczny Eva Solo zwraca na siebie uwagę niebanalną linią o subtelnym i charakterystycznym dla innych produktów marki kształtem. Z pewnością będzie eleganckim dodatkiem w kuchniach urządzonych w klasycznym lub minimalistycznym stylu. Czajnik posiada system drip-free, który zapobiega kapaniu w trakcie nalewania. Zintegrowana pokrywka została zaprojektowana w taki sposób, aby można było nalać wodę bez konieczności jej zdejmowania. Czajnik umieszczony jest na obrotowej o 360 stopni podstawie, posiada czytelny wskaźnik poziomu wody oraz ukrytą grzałkę. Dla bezpieczeństwa wyposażono go w automatyczny system wyłączania po zagotowaniu wody oraz w sytuacji gdy czajnik jest pusty. Wymiary: pojemność 1,5 l, wysokość 35 cm. Wykonanie: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne.

Eva Solo tworzy ekskluzywny i piękny skandynawski design. Produkty sygnowane tą marką cechuje estetyczny wygląd, funkcjonalność i wysoka jakość wykonania. Jej historia sięga 1913 roku, a znaczący przełom nastąpił na początku lat 50-tych XX wieku. Produkty Eva Solo to duński design, który nadaje się do użytku codziennego w domu. Prostota, wyraźne linie oraz wysoki stopień funkcjonalności to cechy charakterystyczne produktów w kolekcji. Marka znana jest na całym świecie, a jej produkty są zdobywcami wielu prestiżowych nagród designerskich.

DOSTAWA GRATIS!!!