×

Some info from messenger...

BRAUN ORAL B VITALITY 3D WHITE

BRAUN ORAL B VITALITY 3D WHITE

Aukcja produktu

Sprzedane 1.41 zł Wygrywa: wawa2324 Sprzedane
Czas przebicia: 10 s | Mnożnik przebicia: 0.01 zł
Wartość: 99.00 zł Oszczędzasz: 97.59 zł

Ostatni licytujący

Przebijający Kwota
wawa2324 1.41 zł
drx1234 1.4 zł
wawa2324 1.39 zł
drx1234 1.38 zł
wawa2324 1.37 zł
drx1234 1.36 zł
wawa2324 1.35 zł
drx1234 1.34 zł
wawa2324 1.33 zł
drx1234 1.32 zł

Ustaw automat

Automat będzie licytował za Ciebie, wtedy kiedy nie będziesz mógł być przed komputerem, lub jeśli wolisz, by system licytował za Ciebie. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jak to działa

Kup teraz

Nie masz czasu na licytację? Chcesz od razu kupić przedmiot? Skorzystaj z opcji “Kup teraz”! Dowiedz się, jak działa opcja “Kup teraz”

Jak to działa

SZCZOTECZKA BRAUN ORAL-B

D12.513W VITALITY 3D WHITE Z 1 KOŃCÓWKĄ

+ 2 ORYGINALNE KOŃCÓWKI 3D WHITE

(razem 3 końcówki w zestawie)

POLSKA DYSTRYBUCJA!


OPIS
Szczoteczka Oral-B Vitality 3D White wykonuje 7600 ruchów oscylacyjnych na minutę dzięki czemu zapewnia znakomite efekty w usuwaniu płytki nazębnej. Główka szczoteczki dzięki specjalnej gumce polerującej zęby dopasowuje się do kształtu każdego zęba co umożliwia eliminowanie osadu i delikatne usuwanie przebarwień powierzchniowych.
Dlaczego warto używać szczoteczki elektrycznej?
Oral-B jest marką szczoteczek do zębów rekomendowaną przez najwięcej dentystów na świecie. Obecnie coraz więcej dentystów poleca używanie szczoteczek do zębów z akumulatorem, dzięki którym można uniknąć częstych błędów popełnianych przy szczotkowaniu zębów, które mogą doprowadzić do poważniejszych problemów związanych z pielęgnacją jamy ustnej. Szczoteczka Vitality 3D White posiada kilka rozwiązań, które pozwalają wykorzystać w pełni jej możliwości. Szczoteczki z akumulatorem pomagają unikać błędów związanych ze szczotkowaniem zębów, które mogą prowadzić do poważniejszych problemów z dziąsłami.
Odkryj profesjonalnie inspirującą czystość
Przygotuj się na nowe doświadczenie podczas szczotkowania zębów i usuwaj do 100% więcej płytki nazębnej po zamianie szczoteczki manualnej na szczoteczkę Oral-B® Vitality 3D White. Szczoteczka Oral-B Vitality 3D White, zainspirowana profesjonalnymi narzędziami dentystycznymi, została starannie zaprojektowana, by zapewnić Tobie i Twojej rodzinie niespotykane wrażenia podczas szczotkowania zębów, które jest jednocześnie bezpieczne i skuteczne. Szczoteczka Oral-B Vitality 3D White delikatnie czyści obszary, w których mogą gromadzić się bakterie płytki nazębnej, dzięki czemu zęby są czyste, a dziąsła zdrowe i mocne. Znakomicie usuwa płytkę nazębną nawet w trudnodostępnych miejscach, jednocześnie będąc delikatną dla zębów i dziąseł. Wodoodporny uchwyt szczoteczki jest bezpieczny i przeznaczony do użytku w łazience. Podłącz ładowarkę do gniazdka elektrycznego i umieść uchwyt szczoteczki w ładowarce. Wyjątkowa, okrągła końcówka szczoteczki delikatnie oscyluje by rozbić płytkę nazębną i obraca się by usunąć z zębów do 100% więcej płytki nazębnej niż zwykła manualna szczoteczka. Dodatkowo poprawia kondycję dziąseł zapobiegając problemom z nimi związanymi.
SPECYFIKACJA
  • Szczoteczka wykonuje 7600 ruchów oscylacyjnych na minutę aby dokładnie oczyścić zęby i usunąć płytkę nazębną.
  • Profesjonalny timer zapewnia, że szczotkowanie będzie się odbywało przez pełny, zalecany przez dentystów czas 2 minut, dzięki czemu efekty będą jeszcze lepsze. Krótkie, przerywane wibracje, które można usłyszeć i poczuć po 30-sekundowych przedziałach przypominają o równomiernym szczotkowaniu wszystkich partii jamy ustnej, dzięki czemu wszystkie zęby są dokładnie wyczyszczone. Długa, przerywana wibracja oznacza, że zalecany czas szczotkowania dobiegł końca.
  • Końcówka szczoteczki Oral-B 3D White jest przeznaczona do delikatnego usuwania przebarwień z powierzchni zębów. Wyposażona w zainspirowaną przez dentystów gumową polerującą nakładkę, dzięki której zęby stają się naturalnie bielsze.
  • Bateria: uchwyt z akumulatorem nie wymagającym ładowania nawet do 7 dni (przy szczotkowaniu 2 razy dziennie przez 2 minuty)
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
  • 1 szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality
  • 3 końcówki 3D White
  • ładowarka indukcyjna przystosowana do gniazdek europejskich
GWARANCJA
  • 2 lata

Produkt nowy, oryginalny, fabrycznie zapakowany, pochodzący z polskiej dystrybucji BRAUN ORAL-B.
Do każdego produktu dołączamy paragon lub na życzenie fakturę VAT.
GALERIA
Dostawa Gratis

Inne w tej kategorii