×

Some info from messenger...

Leżak ogrodowy wyspa leżanka do ogrodu

Aukcja produktu

Sprzedane 3.31 zł Wygrywa: lilka Sprzedane
Czas przebicia: 10 s | Mnożnik przebicia: 0.01 zł
Wartość: 1,600.00 zł Oszczędzasz: 1,596.69 zł

Ostatni licytujący

Przebijający Kwota
lilka 3.31 zł
złotnik 3.3 zł
lilka 3.29 zł
złotnik 3.28 zł
lilka 3.27 zł
złotnik 3.26 zł
lilka 3.25 zł
złotnik 3.24 zł
lilka 3.23 zł
złotnik 3.22 zł

Ustaw automat

Automat będzie licytował za Ciebie, wtedy kiedy nie będziesz mógł być przed komputerem, lub jeśli wolisz, by system licytował za Ciebie. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jak to działa

Kup teraz

Nie masz czasu na licytację? Chcesz od razu kupić przedmiot? Skorzystaj z opcji “Kup teraz”! Dowiedz się, jak działa opcja “Kup teraz”

Jak to działa

LEŻAK OGRODOWY WYSPA SUNSET CZARNA

Meble ogrodowe

CECHY I ZALETY

  • Wysokiej jakości techno-rattan
  • Składany dach przeciwsłoneczny (przy pomocy dwóch podnośników gazowych)
  • Zdejmowane miękkie poduszki – około 5 cm grubości
  • Łatwy w pielęgnacji
  • Solidna, metalowa konstrukcja
  • Elegancki wygląd
  • Wodoodporny

OPIS PRODUKTU

Kiedy słońce zaczyna świecić, to czas, aby cieszyć się nim na zewnątrz. W tym roku niech króluje urlop na świeżym powietrzu każdego dnia! Rozkoszuj się cudowną pogodą, wybierz ładne i komfortowe meble ogrodowe i spraw, aby słoneczne dni były jeszcze lepsze.

Słoneczna Wyspa może być praktycznym siedziskiem lub wygodnym łóżkiem. Składany daszek daje przyjemny cień i skutecznie chroni przed wiatrem i letnim deszczem. Miękkie poduszki sprawią, że chwile relaksu pod chmurką będą jeszcze wygodniejsze. Wysokiej jakości elementy wykonane z nierdzewnej stali i techno-rattanu czynią go całkowicie odpornym na warunki atmosferyczne.

DLACZEGO TECHNO-RATTAN

Ten niezwykle trwały materiał ma coraz więcej zwolenników na całym świecie. Jest wyjątkowo odporny na warunki atmosferyczne, zarówno deszcz jak i promienie UV. Do złudzenia przypomina naturalny rattan, jednak przewyższa go zdecydowanie pod względem wytrzymałości mechanicznej i prostoty w utrzymaniu. Techno-rattan nie wymaga stosowania żadnych wyszukanych zabiegów pielęgnacyjnych ani konserwacji – wystarczy miękka ściereczka i np. woda oraz płyn do mycia naczyń, aby utrzymać go w dobrej kondycji przez wiele lat. Jest przy tym lekki i łatwy w przechowywaniu. W połączeniu z wytrzymała tkaniną odporną na promienie UV stanowi idealny wybór dla wymagającego użytkownika.

Meble ogrodowe

Meble ogrodowe

DANE TECHNICZNE

PARAMETR WARTOŚĆ
Wysokość : 179 cm
Szerokość : 180 cm
Długość : 180 cm
Materiał: stal, polirattan
ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
Wyspa
4x siedziska
Daszek
Poduszki
Instrukcja montażowa
Części i narzędzia potrzebne do montażu

Meble ogrodowe

Meble ogrodowe

DOSTAWA GRATIS!!!

Inne w tej kategorii