×

Some info from messenger...

REMINGTON S8590 - PROSTOWNICA Keratin Therapy Pro

Aukcja produktu

Sprzedane 1.28 zł Wygrywa: violka Sprzedane
Czas przebicia: 10 s | Mnożnik przebicia: 0.01 zł
Wartość: 199.00 zł Oszczędzasz: 197.72 zł

Ostatni licytujący

Przebijający Kwota
violka 1.28 zł
maja1234 1.27 zł
violka 1.26 zł
maja1234 1.25 zł
violka 1.24 zł
maja1234 1.23 zł
violka 1.22 zł
maja1234 1.21 zł
violka 1.2 zł
maja1234 1.19 zł

Ustaw automat

Automat będzie licytował za Ciebie, wtedy kiedy nie będziesz mógł być przed komputerem, lub jeśli wolisz, by system licytował za Ciebie. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jak to działa

Kup teraz

Nie masz czasu na licytację? Chcesz od razu kupić przedmiot? Skorzystaj z opcji “Kup teraz”! Dowiedz się, jak działa opcja “Kup teraz”

Jak to działa

Prostownica Keratin Therapy Pro REMINGTON S8590

stylo-dom

Chroń swoje włosy, uwolnij swój styl

Przygotuj się na bezpieczną stylizację z prostownicą Keratin Therapy Pro, gwarantującą najskuteczniejszą ochronę włosów. Ta niezwykła, nowa prostownica łączy płytki Advanced Keratin Ceramic z ekskluzywnym czujnikiem Heat Protection wykrywającym poziom nawilżenia i optymalizującym temperaturę. Dzięki zastosowaniu tych rozwiązań włosy są zdrowsze i mocniejsze i do 57% bardziej chronione przed uszkodzeniem i złamaniem*.

*w porównaniu do standardowej prostownicy z powłoką ceramiczną marki Remington

stylo-dom

Uwaga: Produkt oryginalny, posiada polską wtyczkę !

Wydajność:

do 57% większa ochrona przed zniszczeniem i łamaniem się włosów*

Technologia: technologia Keratin Protective = Powłoka Advanced Keratin Ceramic i ekskluzywny czujnik temperatury Heat Protection
Czujnik: temperatury Heat Protection z przyciskiem on/off i wskaźnikiem
Wyświetlacz:

wbudowany cyfrowy wyświetlacz z 5-stopniowa regulacją temperatury w przedziale 160 - 230°C

Czas nagrzewania: szybkie nagrzewanie w 15 sekund z sygnałem gotowości
Płytki:

dłuższa konstrukcja płytek 110mm, ruchome płytki wyrównujące nacisk na włosy

Funkcje:

- funkcja blokady ustawień temperatury zabezpieczająca przed jej przypadkowym przestawieniem

- funkcja Turbo Boost - umożliwia szybkie osiągnięcie maksymalnej temperatury

- blokada płytek dla łatwiejszego przechowywania

Automatyczne wyłączenie: po 60 minutach
Przewód: obrotowy
Napięcie:

uniwersalne

stylo-dom

Dostawa Gratis

Inne w tej kategorii