×

Some info from messenger...

Komplet noży Gerlach Provence - zestaw 6 el

Komplet noży Gerlach Provence - zestaw 6 el

Aukcja produktu

Sprzedane 1.38 zł Wygrywa: heniu Sprzedane
Czas przebicia: 10 s | Mnożnik przebicia: 0.01 zł
Wartość: 329.00 zł Oszczędzasz: 327.62 zł

Ostatni licytujący

Przebijający Kwota
heniu 1.38 zł
Katarzyna88 1.37 zł
heniu 1.36 zł
Katarzyna88 1.35 zł
heniu 1.34 zł
Katarzyna88 1.33 zł
heniu 1.32 zł
Katarzyna88 1.31 zł
heniu 1.3 zł
Katarzyna88 1.29 zł

Ustaw automat

Automat będzie licytował za Ciebie, wtedy kiedy nie będziesz mógł być przed komputerem, lub jeśli wolisz, by system licytował za Ciebie. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jak to działa

Kup teraz

Nie masz czasu na licytację? Chcesz od razu kupić przedmiot? Skorzystaj z opcji “Kup teraz”! Dowiedz się, jak działa opcja “Kup teraz”

Jak to działa
Komplet noży w bloku Gerlach Provence zestaw 6 el  

Komplet noży w bloku Gerlach Provence to niezawodne rozwiązanie w każdej kuchni. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej noże, zachwycają odpowiednio wyważonymi ostrzami oraz ergonomią. Przemyślany dobór ostrzy sprawia, że noże Gerlach Provence to optymalne połączenie funkcjonalności i ponadczasowego wzornictwa.

Zestaw składa się z 6-ciu elementów :

 • Nóż do jarzyn - ostrze 7,6cm - Wszechstronny nóż do warzyw i owoców. Obierze, oczyści oraz pokroi.
 • Nóż do pomidorów - ostrze 13cm - Nóż z ząbkowanym ostrzem, idealny do krojenia delikatnych pomidorów, twardych cytrusów oraz kiełbasy. Bardzo poręczny i praktyczny.
 • Nóż kuchenny - ostrze 15,5cm - Dzięki temu, że ostrze jest długie i wąskie doskonale nadaje się do krojenia wędlin i pieczeni, jak również do filetowania mięsa.
 • Nóż do chleba - ostrze 20cm - Dzięki obustronnie naostrzonym ząbkom, przystosowany jest do użytku osób zarówno prawo jak i leworęcznych. Ząbkowane ostrze pozwala na krojenie bez gniecenia pieczywa oraz łatwe krojenie delikatnych pomidorów czy twardych cytrusów.
 • Nóż szefa kuchni - ostrze 20cm - Kształt ostrza umożliwia siekanie ziół i warzyw, a jego szeroka powierzchnia pozwala na komfortowe krojenie i filetowanie mięsa. Wytrzymały grzbiet ostrza oraz odpowiedni rozkład wagi noża odgrywa bardzo ważną rolę podczas krojenia twardej żywności. Ostrze jest na tyle szerokie, że można na nim łatwo i wygodnie przenosić pokrojone produkty.
 • Blok na noże wykonany z lakierowanego drewna bukowego.

Cechy produktu :

 • ostrza noży wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej X30Cr13 (1.4028)
 • antypoślizgowe rękojeści wykonane z egzotycznego drewna PAKKA
 • noże doskonałe do codziennych czynności w kuchni
 • idealne na prezent dzięki eleganckiemu opakowaniu
 • 2-letnia gwarancja

Drewno PAKKA - Jest to rodzaj wysokogatunkowej sklejki różnego rodzaju drewna egzotycznego. Kawałki drewna są najpierw klejone, a następnie prasowane pod dużym ciśnieniem. Dzięki temu powstaje bardzo twardy materiał, który nie wypacza się i nie absorbuje wody. Drewno pakka stosowane jest do wyrobu przedmiotów, które są poddawane intensywnemu użytkowaniu. Wypolerowane uwidacznia przepiękną fakturę warstw drewna, dzięki czemu nadaje przedmiotom szlachetny wygląd.

 

DOSTAWA GRATIS!!!

Inne w tej kategorii