×

Some info from messenger...

WYPIEKACZ CHLEB DŻEM PF6118 TEFAL AUTOMAT

WYPIEKACZ CHLEB DŻEM PF6118 TEFAL AUTOMAT

Aukcja produktu

Sprzedane 2.51 zł Wygrywa: Alien!! Sprzedane
Czas przebicia: 10 s | Mnożnik przebicia: 0.01 zł
Wartość: 599.00 zł Oszczędzasz: 596.49 zł

Ostatni licytujący

Przebijający Kwota
Alien!! 2.51 zł
maciek 2.5 zł
Alien!! 2.49 zł
maciek 2.48 zł
Alien!! 2.47 zł
maciek 2.46 zł
Alien!! 2.45 zł
maciek 2.44 zł
Alien!! 2.43 zł
maciek 2.42 zł

Ustaw automat

Automat będzie licytował za Ciebie, wtedy kiedy nie będziesz mógł być przed komputerem, lub jeśli wolisz, by system licytował za Ciebie. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jak to działa

Kup teraz

Nie masz czasu na licytację? Chcesz od razu kupić przedmiot? Skorzystaj z opcji “Kup teraz”! Dowiedz się, jak działa opcja “Kup teraz”

Jak to działa

Wypiekacz do chleba TEFAL PF6118 Home Bread Baguette pomoże Ci w błyskawicznym czasie upiec chleb własnej roboty. Wysoka moc 1600 Watt połączona z 19 programami zapewnia swobodne pieczenie ciast, bagietek lub nawet przyrządzanie dżemu .

Urządzenie do pieczenia chleba, bagietek, ciast i wyrobu dżemu, z 3 ustawieniami wagi, 19 programami wypiekania, 3 poziomami przyrumienienia skórki, funkcją opóźnionego startu i podtrzymywania ciepła oraz wyświetlaczem LCD.

Opóźniony start - można zapropogramować nawet z pietnastogodzinnym wyprzedzeniem, aby pieczywo było gotowe o określonym czasie. Z funkcji tej nie można korzystać w programach: 3,8,12,13,14,15,16.

Skład zestawu:

wypiekacz do chleba Home Bread Baguette TEFAL PF6118 z wyświetlaczem LCD

2 foremki do bagietek ; 2 płaskie foremki

2 mieszadła 

ruszt, pędzelek, nożyk piekarski

książka z przepisami

instrukcja w języku polskim

oryginalne opakowanie

19 programów m.in. :


1. Bagietka - pozwala na własnoręczne wykonanie bagietek. Program podzielony jest na 2 etapy:

* wyrabianie i rośnięcie ciasta
* Pieczenie
Cykl pieczenia następuje po wyrobieniu ciasta i uformowania bagietek (urządzenie dstarczone jest z ddatkowym poradnikiem nt. wyrabiania i formowania bagietek)

2. Słodka bagietka - Dla wypieków słodkich: drożdżówek, bułeczek, bułek maślanych itp.

3. Pieczenie bagietek - pozwala na pieniczenie bagietek z wcześniej przygotowanego ciasta. Podczas korzystania z programu nie należy pozostawiać urządzenia bez nadzoru. W celu przerwania cyklu przed jego zakonńczeniem należy ręcznie zatrzymać program poprzez wciśnięcie przycisku start/stop.


4. Podstawowy biały chleb - program pozwala zrealizować większość przepisów na pieczywo białe przy użyciu mąki pszennej

5. Chleb francuski - odpowiada przepisowi na biały chleb francuski tradycyjny, pełen pęcherzyków

6. Chleb pełnoziarnisty - służy do przygotowania chleba z mąki pełnoziarnistej

7. Słodki chleb - jest przystosowany do przepisów, które zawierają więcej tłuszczu i cukru. Przy korzystaniu z gotowych mieszanek nie należy przekraczać 1000 g ciasta końcowego

8. Szybki biały chleb - odpowiada przepisowi na chle szybki, którego receptura znajduje się w dołączonych przepisach. Woda użyta do tego przepisu może mieć maksymalną temperaturę 35 C

9. Chleb bezglutenowy - jest przeznaczony dla osób nietolerujących glutenu, (chorych na cekalię), który występuję w wielu zbożach (pszenica, owies, żyto, jęczmień itp.). Forma do ciasta powinna być dokładnie i systematycznie myta, aby nie zaistniało ryzyko kontaktu mąki bezglutenowej z innymi mąkami. W przypadku bardzo rygorystycznej diety bezglutenowej należy sprawdzić, czy użyty środek spulchniający jest pozbawiony glutenu. Konsystencja mąk bezglutenowych nie pozwala na optymalne wymieszanie. Należy więc obsuwać w dół gietką, plastikową łopatką ciasto osadzające się na ściankach formy podczas mieszania. Chleb bezglutenowy ma bardziej zwartą konsystencję i jest jaśniejszego koloru niż chleb normalny. Dla tego programu jedyna dostępna waga to 1000g.

10. Chleb bez soli - redukcja konsumpcji soli pozwala zmniejszyć ryzyko choroby serca.

11. Chleb extra Omega 3 - chleb bogaty w kwasy tłuszczowe Omega 3, dzięki zrównoważonemu przepisowi, zgodnemu z zasadami zdrowego odżywiania. Kwasy tłuszczowe Omega 3 przyczyniają się do dobrego funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego­.

12. Pieczenie chleba - Program 12 pieczenie chleba pozwala na pieczenie wyłącznie od 10 do 70 min., regulowanie 10 minutowymi przedziałami czasu, przy przyrumienieniu jasnym, średnim i mocnym. Może być wybrany jako jedyny oraz używany
a) w połączeniu z programami do ciasta rosnącego
b) do podgrzania lub doprowadzenia chleba już upieczonego i schłodzonego do postaci chrupiącej
c) do dokończenia pieczenia w przypadku wystąpienia dłuższego braku prądu podczas cyklu pieczenia chleba. Ten program nie pozwala na pieczenie chleba według własnej receptury. Podczas realizacji programu 12 wypiekacz do chleba nie może być pozostawiony bez nadzoru. W celu przerwania cyklu przed jego zakonńczeniem należy ręcznie zatrzymać program poprzez wciśnięcie przycisku start/stop.


13. Ciasto na chleb - umożliwia jedynie wyrabianie. Odpowiada programowi mieszania i rośnięcia dla wszystkich ciast, które posiadają składniki powodującu ich wzrost. Na przykład: ciasto na pizzę.

14. Ciasto - umożliwia przygotowanie ciastek i ciast z proszkiem do pieczenia. Przy korzystaniu z tego programu jedyna dopuszczalna waga to 1000g

15. Dżem - służy do smażenia w formie konfitur. Owoce muszą być bez pestek i z grubsza pokrojone.

16. Ciasto na makaron - umożliwia jedynie wyrabianie Jest przeznaczony do ciast nierosnących, np. ciasta na makron.

DOSTAWA GRATIS!!!

Inne w tej kategorii