×

Some info from messenger...

HTC 10 LIFESTYLE

HTC 10 LIFESTYLE

Aukcja produktu

Sprzedane 3.88 zł Wygrywa: OlAf Sprzedane
Czas przebicia: 10 s | Mnożnik przebicia: 0.01 zł
Wartość: 3,099.00 zł Oszczędzasz: 3,095.12 zł

Ostatni licytujący

Przebijający Kwota
OlAf 3.88 zł
Brabus 3.87 zł
OlAf 3.86 zł
Brabus 3.85 zł
OlAf 3.84 zł
Brabus 3.83 zł
OlAf 3.82 zł
Brabus 3.81 zł
OlAf 3.8 zł
Brabus 3.79 zł

Ustaw automat

Automat będzie licytował za Ciebie, wtedy kiedy nie będziesz mógł być przed komputerem, lub jeśli wolisz, by system licytował za Ciebie. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jak to działa

Kup teraz

Nie masz czasu na licytację? Chcesz od razu kupić przedmiot? Skorzystaj z opcji “Kup teraz”! Dowiedz się, jak działa opcja “Kup teraz”

Jak to działa
 
 

MOC 10
HTC 10 Lifestyle to znacznie więcej, niż oczekujesz od flagowego telefonu. Niezrównana wydajność. Doskonały 24-bitowy dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Pierwszy na świecie* system optycznej stabilizacji obrazu w obu aparatach. I jedna z najwyższych ocen aparatów w telefonie, jaką kiedykolwiek przyznało DxOMark. A wszystko to w pięknie wykonanej obudowie typu unibody.
*Na podstawie badań HTC przeprowadzonych w marcu 2016 r. na modelach głównych smartfonów najważniejszych marek przy użyciu danych GSMArena i innych źródeł branży producentów telefonów komórkowych.

Poznaj HTC 10 Lifestyle. Stworzony z pasją. Korzystaj z pełnej kontroli i niezrównanej wydajności. Ponadto 
masz do dyspozycji innowacje, takie jak pierwszy na świecie podwójny system optycznej stabilizacji 
obrazu, który zapewnia zdjęcia o profesjonalnej jakości z obu aparatów, a także 24-bitowy dźwięk o wysokiej rozdzielczości. 
Redefiniujemy pojęcie flagowego telefonu. Efekt Cię zachwyci.
 

Inspiracje przeniesione na metal
Piękno światła uchwycone w całkowicie nowej obudowie typu unibody z metalu. Każdy element HTC 10 Lifestyle został starannie zaprojektowany i dopracowany do perfekcji. Od nowego ściętego konturu po piękną teksturowaną warstwę wykończeniową i podzespoły najwyższej klasy. Całości dopełnia wyjątkowy przycisk zasilania.

 
 
 

Aparat następnej generacji
HTC 10 oferuje obecnie najlepszy na rynku aparat fotograficzny w smartfonie. Aparat jest naszpikowany nowinkami technicznymi, takimi jak pierwszy na świecie system optycznej stabilizacji obrazu w aparatach przednim i tylnym, 12 milionów ultrapikseli, szybki laserowy autofocus i nie tylko. Ocena 88* — jedna z najwyższych przyznanych dotychczas przez DxOMark za jakość aparatu w smartfonie stanowi docenienie naszych wysiłków i potwierdza słuszność obranego przez nas kierunku rozwoju.

 
 
 

Doskonały dźwięk o wysokiej rozdzielczości
Głośniki BoomSound Hi-Fi, technologia osobistego profilu audio i słuchawki o wysokiej rozdzielczości w smartfonie HTC 10 Lifestyle wyznaczają nowe standardy jakości dźwięku. Wszystkie te funkcje perfekcyjnie współpracują z systemem 24-bitowego dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Muzyka ze smartfona jeszcze nigdy nie brzmiała tak dobrze.

 
 

Pełna kontrola
Jedną z największych zalet systemu Android jest jego wydajnośćHTC 10 Lifestylezapewnia maksymalną kontrolę nad sprzętem, dając przy tym możliwość dostosowania urządzenia do własnych potrzeb na skalę, jaka dotąd wydawała się niemożliwa. Do tego możesz sterować aplikacjami, jak nigdy wcześniej.

 


Redefiniujemy pojęcie flagowego telefonu

 

Komunikacja LTE

To nowy standard komunikacji bezprzewodowej, który sprawia, że internet jest znacznie szybszy niż obecnie. Technologia LTE oferuje transmisję danych z szybkością do 150 Mb/s, wykorzystywanie różnych pasm częstotliwości, krótsze czasy opóźnień oraz efektywniejsze zarządzanie energią z urządzenia.

BEIDOU

Chiński system nawigacji satelitarnej obejmujący swoim zasięgiem obszar Azji. Docelowo planowany jest zasięg globalny. Składa się obecnie z 4 satelitów dzięki którym można dokładniej wyznaczyć swoją pozycję.

Bluetooth

Korzystaj z prostego bezprzewodowego transferu danych pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w ten standard.

DLNA

Standard komunikacji który umożliwia dzielenie się zasobami multimedialnymi wewnątrz lokalnej sieci WiFi. Każde urządzenie zgodne z tym standardem które posiada filmy, muzykę, zdjęcia itd. może je udostępniać innym urządzeniom podłączonym w ramach jednej sieci. Proste i inteligentne rozwiązanie.

GLONASS

Rosyjski system nawigacji satelitarnej obejmujący swoim zasięgiem całą kulę ziemską. Składa się obecnie z 24 satelitów dzięki którym można wyznaczyć swoją pozycję z dokładnością do 30 metrów.

GPS

Amerykański system nawigacji satelitarnej obejmujący swoim zasięgiem całą kulę ziemską. Składa się obecnie z 31 satelitówdzięki którym można wyznaczyć swoją pozycję z dokładnością do kilku metrów.

Miracast

Prezentuj zawartość ekranu urządzeń mobilnych na telewizorach HD, monitorach oraz projektorach. Przesył danych odbywa sięza pomocą Wi-Fi, odbywać się może również przy użyciu USB lub HDMI.

NFC

Radiowy standard komunikacji o zasięgu do 20 cm. Przy łączności zbliżeniowej nie trzeba parować urządzeń dlatego połączenie przebiega niezwykle sprawnie. Dodatkowo możesz korzystać z tagów NFC w formie naklejek, dzięki którym po odpowiednim zaprogramowaniu możesz zmieniać ustawienia urządzenia, inicjować przesył danych, otwierać strony internetowe itp.

Karta Wi-Fi

Wbudowany interfejs sieci WiFi zapewni Ci bezprzewodowe połączenie z siecią i innymi urządzeniami w tym standardzie. Korzystaj z dowolnego miejsca w dowolnym czasie z bezprzewodowego dostępu do sieci.

 

GALERIA
Dostawa Gratis

Inne w tej kategorii