×

Some info from messenger...

Dysk zewnętrzny WD My Passport Ultra 3TB

Dysk zewnętrzny WD My Passport Ultra 3TB

Aukcja produktu

Sprzedane 2.04 zł Wygrywa: amper Sprzedane
Czas przebicia: 10 s | Mnożnik przebicia: 0.01 zł
Wartość: 649.00 zł Oszczędzasz: 646.96 zł

Ostatni licytujący

Przebijający Kwota
amper 2.04 zł
Marzanna 2.03 zł
amper 2.02 zł
Marzanna 2.01 zł
amper 2 zł
Marzanna 1.99 zł
amper 1.98 zł
Marzanna 1.97 zł
amper 1.96 zł
Marzanna 1.95 zł

Ustaw automat

Automat będzie licytował za Ciebie, wtedy kiedy nie będziesz mógł być przed komputerem, lub jeśli wolisz, by system licytował za Ciebie. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jak to działa

Kup teraz

Nie masz czasu na licytację? Chcesz od razu kupić przedmiot? Skorzystaj z opcji “Kup teraz”! Dowiedz się, jak działa opcja “Kup teraz”

Jak to działa

Ultralekki dysk przenośny z funkcją tworzenia kopii zapasowych na dysku lub w chmurze. Przenośny dysk twardy My Passport® Ultra™ jest wyposażony w program WD SmartWare™ Pro, który umożliwia tworzenie kopii zapasowych na dysku lub w chmurze, na koncie Dropbox™ użytkownika. Interfejs USB 3.0 zapewnia błyskawiczny transfer plików. Ochrona hasłem i szyfrowanie sprzętowe strzegą poufności danych.

Automatyczne kopie zapasowe z opcją przechowywania w chmurze
Chroń cenne wspomnienia: program WD SmartWare Pro automatycznie tworzy kopie zapasowe plików. Kopie zapasowe mogą być przechowywane na dysku lub w chmurze, na koncie Dropbox.

Dysk przenośny o wysokiej pojemności i małych rozmiarach.
Dysk przenośny My Passport Ultra o małych rozmiarach i pojemności do 3 TB to idealny dodatek do komputera Ultrabook™ i innych niewielkich notebooków. Zabierz w podróż wszystkie swoje pliki bez obciążania bagażu.

Ochrona hasłem zabezpiecza dane na dysku. Program WD Security umożliwia zabezpieczenie dysku hasłem, a szyfrowanie sprzętowe chroni pliki przed dostępem nieuprawnionych osób.

Niewielki dysk o wysokiej pojemności - Chociaż dysk ma tylko pół cala grubości (12,8 mm; model 500 GB), jest bardzo szybki i oferuje mnóstwo miejsca na Twoje cenne pliki. Model 1 TB ma jedynie 0,6 cala (15,3 mm) grubości, a model 2 TB tylko 0,81 cala (20,5 mm).

Bardzo szybkie przesyłanie danych - Po podłączeniu do portu USB 3.0 dysk My Passport Ultra umożliwia błyskawiczne otwieranie i zapisywanie plików. Przesyłanie danych odbywa się do trzech razy szybciej niż przez interfejs USB 2.0.*
*Wydajność zależy od konfiguracji sprzętowej i systemu operacyjnego.

Obsługa interfejsu USB 3.0 i USB 2.0 - Dysk jest zgodny z urządzeniami wyposażonymi w powszechnie dziś stosowany interfejs USB 2.0, a także przyszłościowy, bardzo szybki interfejs nowej generacji USB 3.0.

Ochrona plików - Program WD Security umożliwia zabezpieczenie dysku hasłem, a szyfrowanie sprzętowe chroni prywatność Twoich danych.

WD Drive Utilities - Za pomocą programu WD Drive Utilities można zarejestrować dysk, ustawić automatyczne wyłączanie i wykonać diagnostykę.

Zasilanie przez port USB - Dysk jest zasilany bezpośrednio przez port USB komputera. Nie jest wymagane zewnętrzne źródło zasilania.

stan
 • nowy
gwarancja
 • 3 lata
producent
 • WD
format szerokości
 • 2.5 cala
typ
 • magnetyczny
pojemność
 • 3000 GB
interfejs
 • USB 3.0
rodzina produktów
 • My Passport Ultra
maks. transfer zewnętrzny
 • 600 MB/s
wysokość
 • 20.5 mm
długość
 • 110.5 mm
waga
 • 160 g

 
Dostawa Gratis

Inne w tej kategorii