×

Some info from messenger...

Gramofon analogowy Denon DP-29F

Gramofon analogowy Denon DP-29F

Aukcja produktu

Sprzedane 1.38 zł Wygrywa: shrek Sprzedane
Czas przebicia: 10 s | Mnożnik przebicia: 0.01 zł
Wartość: 499.00 zł Oszczędzasz: 497.62 zł

Ostatni licytujący

Przebijający Kwota
shrek 1.38 zł
skowron 1.37 zł
shrek 1.36 zł
skowron 1.35 zł
shrek 1.34 zł
skowron 1.33 zł
shrek 1.32 zł
skowron 1.31 zł
shrek 1.3 zł
skowron 1.29 zł

Ustaw automat

Automat będzie licytował za Ciebie, wtedy kiedy nie będziesz mógł być przed komputerem, lub jeśli wolisz by system licytował za Ciebie. Chcesz dowiedzieć się więcej ?

Jak to działa

Kup teraz

Nie masz czasu na licytację ? Chcesz od razu kupić przedmiot ? Skorzystaj z opcji “Kup teraz”! Dowiedz się, jak działa opcja “Kup teraz

Jak to działa

Denon DP29F
Ciesz się wysoką jakością dźwięku z płyt gramofonowych

 

 

 

Wysokiej jakości wykonanie

 

DP-29F jest precyzyjnie wykonany z odlewanego ciśnieniowo aluminium dla zapewnienia sztywności i jednorodnej masy zapewniającej doskonale stabilne obroty talerza. Talerz napędzany jest serwomotorem z paskowym systemem napędu i pracuje z prędkościami 33 1/3 lub 45 obr./min.

 

 

 

Sterowanie automatyczne

 

Denon DP-29F to proste i wygodne w użyciu urządzenie. Automatyczna praca ramienia sprawia, że nie musimy trudzić się z umieszczeniem igły na płycie gramofonowej. Gramowfon wyłącza się sam, gdy igła dotrze do końca płyty – ramię wraca wówczas na miejsce.

 

 

 

Płyta gramofonowa

 

Gramofon wciąż żyje! Denon to sprzęt do odtwarzania płyt winylowych, które były najpopularniejszym nośnikiem muzyki do końca lat 80-tych. Obecnie wraca moda na płyty winylowe, więc powróć do swojej biblioteczki płyt i ciesz się nią z gramofonem Denon.

 

 

 

Wysoka jakość

 

Stylowe wzornictwo, które już znalazło miejsce w wielu muzeach świata, doczekało się również uznania wśród pokolenia współczesnych designerów. Gramofon Denon stylizowane wyglądem na lata ubiegłego stulecia, odnajdzie się nawet w nowoczesnych wnętrzach.

 

 

DOSTAWA GRATIS

Inne w tej kategorii