×

Some info from messenger...

Monocykl elektryczny - Airwheel X3

Monocykl elektryczny - Airwheel X3

Aukcja produktu

Sprzedane 7.44 zł Wygrywa: cz-cza Sprzedane
Czas przebicia: 10 s | Mnożnik przebicia: 0.01 zł
Wartość: 1,599.00 zł Oszczędzasz: 1,591.56 zł

Ostatni licytujący

Przebijający Kwota
cz-cza 7.44 zł
Tereska Kot 7.43 zł
cz-cza 7.42 zł
Tereska Kot 7.41 zł
cz-cza 7.4 zł
Tereska Kot 7.39 zł
cz-cza 7.38 zł
Tereska Kot 7.37 zł
cz-cza 7.36 zł
Tereska Kot 7.35 zł

Ustaw automat

Automat będzie licytował za Ciebie, wtedy kiedy nie będziesz mógł być przed komputerem, lub jeśli wolisz by system licytował za Ciebie. Chcesz dowiedzieć się więcej ?

Jak to działa

Kup teraz

Nie masz czasu na licytację ? Chcesz od razu kupić przedmiot ? Skorzystaj z opcji “Kup teraz”! Dowiedz się, jak działa opcja “Kup teraz

Jak to działa

Założeniem projektantów firmy Airwheel Technology jest wprowadzenie na rynek światowy inteligentnych urządzeń elektrycznych z wbudowanym systemem żyroskopowym do codziennej jazdy po mieście. W erze nowej technologii to smartfon podpowie w jaki sposób najszybciej i najtaniej dostać się do celu. Smartfon nie uwzględnia jednak urządzenia elektrycznego Airwheel X3, które w mobilny, szybki i darmowy sposób pozwola użytkownikowi się przemieszczać, ominąć korki i dotrzeć do celu. Najważniejsze Zalety

Łatwa nauka jazdy - Nie trzeba mieć natury ryzykanta, aby korzystać z tak nowatorskiego rozwiązania jakim jest jednokołowy pojazd. Producent dla ułatwienia nauki jazdy do zestawu Airwheel X3 dodaje boczne kółka i pas treningowy. Od chwili, w której użytkownik poczuje pewność i stabilność, do chwili w której ruszy do przodu mijają maksymalnie 2 dni.

Ekologia, ekonomia i praktyczność Airwheel X3 w dobie dużych zatłoczonych miast to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Jazda na Airwheel X3 nie wymaga troski o zakup samochodu, paliwa, ubezpieczenia, przeglądów, napraw i stresu ze znalezieniem miejsc do parkowania. Airwheel X3 to także alternatywa dla transportu publicznego. Nie wymaga zakupu biletów, kart miejskich czy kosztów taksówek. Airwheel X3 jest, lekki, podręczny i przenośny. Użytkownik może go schować do plecaka i zabrać ze sobą w każde miejsce. Waga wynosząca 9,8kg pozwala w łatwy sposób przenosić urządzenie na krótkich odcinkach typu przejście dla pieszych czy schody. Krótki czas ładowania wynoszący 90 min. pozwala podładować Airwheel X3 w dowolnym miejscu ze zwykłym gniazdem elektrycznym i zapewnić zasięg rzędu 15km. 
Solidne wykonanie - Obudowa odporna na wstrząsy zapewni użytkownikowi wytrzymałość i sprawność urządzenia nawet przy upadku lub przysłowiowym "rzuceniu w kąt" na czas ładowania. Firma Airwheel słynie z "Niezniszczalności" swoich urządzeń. Ilośc urządzeń które wracają wracają na serwis gwarancyjny lub po gwarancyjny jest tego najlepszym dowodem. W roku 2014 do naprawy gwarancyjnej wróciło jedynie 1% sprzedanych urządzeń w całej Europie.

Zobacz więcej 

Specyfikacje

OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA

Rodzaj pojazdu Pojazd elektryczny
Model Airwheel X3
Prędkość maksymalna (km / h) 18
Maksymalny kąt podjazdu 15 stopni
Waga (kg) 11
Minimalne obciążenie (kg) 20
Maksymalne obciążenie (kg) 100
Wymiary (cm) 60 x 19 x 17
Pilot zdalnego sterowania Nie
Typ kół Terenowe
Kolor Czarny
Rodzaj akumulatora Li-Ion
Pojemność akumulatora (Ah) 170
Czas ładowania (h) 1
Wskaźnik poziomu naładowania Tak
Napięcie zasilania (V) 100-240

Producent: AIRWHEEL

DOSTAWA GRATIS