×

Some info from messenger...

TomTom Via 53 5" Europa Dożywotnia

TomTom Via 53 5" Europa Dożywotnia

Aukcja produktu

Sprzedane 3.44 zł Wygrywa: koniec licytacji Sprzedane
Czas przebicia: 10 s | Mnożnik przebicia: 0.01 zł
Wartość: 859.00 zł Oszczędzasz: 855.56 zł

Ostatni licytujący

Przebijający Kwota
koniec licytacji 3.44 zł
marcin78 3.43 zł
koniec licytacji 3.42 zł
marcin78 3.41 zł
koniec licytacji 3.4 zł
marcin78 3.39 zł
koniec licytacji 3.38 zł
marcin78 3.37 zł
koniec licytacji 3.36 zł
marcin78 3.35 zł

Ustaw automat

Automat będzie licytował za Ciebie, wtedy kiedy nie będziesz mógł być przed komputerem, lub jeśli wolisz by system licytował za Ciebie. Chcesz dowiedzieć się więcej ?

Jak to działa

Kup teraz

Nie masz czasu na licytację ? Chcesz od razu kupić przedmiot ? Skorzystaj z opcji “Kup teraz”! Dowiedz się, jak działa opcja “Kup teraz

Jak to działa

Nawigacja TomTom VIA 53

Nawigacja GPS to najlepszy sposób na szybkie dotarcie do celu. Precyzyjna i przyjazna użytkownikom. Jest też bardziej stabilna niż nawigacja w smartfonach. Doskonale sprawdza się w codziennej pracy i podczas wakacyjnych wyjazdów. Dodatkowe funkcje aktywnie wspierają Cię podczas prowadzenia auta, zapewniając bezpieczną jazdę. Wyraźny ekran, w połączeniu z intuicyjną obsługą pozwalają szybko ustawić cel i trasę podróży. Tobie pozostaje odpalić silnik i cieszyć się jazdą.

Urządzenie TomTom VIA 53 umożliwia planowanie w czasie rzeczywistym tras, które pozwolą ominąć korki. Korzystaj z zestawu głośnomówiącego, aplikacji MyDrive i usług w czasie rzeczywistym, podłączając bezproblemowo swój smartfon za pomocą technologii Bluetooth.

Nawigacja TomTom VIA 53

ekran

Wyraźny ekran o przekątnej 5 cali

Nawigacja TomTom VIA 53 wyposażona jest w kolorowy, szerokokątny ekran pojemnościowy o przekątnej 5” i rozdzielczości 480x272 pikseli.

Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Ekran pojemnościowy jest wyjątkowo precyzyjny i łatwy w obsłudze. Wystarczy delikatnie musnąć matrycę, by uruchomić wybraną funkcję lub wpisać cel podróży. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy.

W pełni interaktywny wyświetlacz

Używaj prostych gestów do powiększania i przesuwania zawartości interaktywnego wyświetlacza urządzenia TomTom VIA. Dotknij mapy, trasy lub ikon skrótów, aby uzyskać dostęp do najważniejszych funkcji.

Wyraźny ekran o przekątnej 5 cali

mapa

Mapa TomTom Europa

Bądź zawsze na dobrej drodze dzięki mapom TomTom. Z aktualną mapą Europy masz pewność, że każda Twoja podróż zakończy się pomyślnie. Sprawnie skorzystasz z najnowszej infrastruktury drogowej. Nie ominiesz też żadnego zakrętu, ani zjazdu z autostrady. Mapy TomTom to bezstresowa jazda i ogromna baza adresów, która zawsze doprowadzi Cię do celu. Uruchom mapę TomTom i ruszaj w drogę.

Nawigacja TomTom VIA 53 posiada fabrycznie zainstalowaną mapę Europy - swoim zasięgiem obejmuje w sumie 46 państw.

Szczegółowe pokrycie:

Andora, Austria, Belgia, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Włochy, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Węgry, Malta, Monako, Norwegia, Polska, Portugalia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Irlandia, Islandia, Holandia, Wielka Brytania (z Wyspami Normandzkimi), Wyspy Kanaryjskie, Watykan.

Częściowe pokrycie:

Albania (71%), Bułgaria (75%), Mołdawia (43%), Rosja (75%), Rumunia (98%), Turcja (92%), Ukraina (45%).

Połączenia drogowe:

Bośnia i Hercegowina, Republika Macedonii

Poniżej znajduje się mapa przedstawiająca zasięg Mapy TomTom Europa zainstalowanej na urządzeniu. Państwa wchodzące w jej skład zostały oznaczone kolorem zielonym.

Mapy TomTom Europa

aktualizacje map

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy

Infrastruktura drogowa stale się zmienia. Powstają nowe odcinki autostrad i dróg ekspresowych, obwodnice i mosty. Żeby przemieszczać się szybciej, wygodniej i bezpieczniej warto posiadać aktualne mapy. Twoja nawigacja będzie zawsze na bieżąco, a Ty możesz spokojnie ruszać w drogę.

Przez cały okres użytkowania urządzenia pobieraj bezpłatne aktualizacje map zawierające najnowsze zmiany na drogach.*

* Dożywotnie mapy: przez cały okres użytkowania posiadanego produktu możesz co roku pobierać 4 lub więcej pełnych aktualizacji mapy Europy zainstalowanej w Twoim urządzeniu. Do pobierania aktualizacji map wymagane jest posiadanie komputera podłączonego do Internetu i konta MyTomTom. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę producenta - firmy TomTom.

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy

system

System operacyjny TomTom

System operacyjny TomTom jest autorskim programem napisanym na nawigacje tej firmy. Prosty i intuicyjny w obsłudze. Producent zapewnia pełne wsparcie przez cały okres użytkowania nawigacji.

Darmowe aktualizacje przez sieć Wi-Fi

Pobierz najnowsze mapy i oprogramowanie urządzenia TomTom VIA za pomocą wbudowanego modułu Wi-Fi. Komputer nie jest potrzebny.*

Sterowanie głosowe

Steruj urządzeniem TomTom VIA za pomocą głosu i skup się na jeździe. Powiedz „Cześć TomTom”, aby rozpocząć.

* Zalecane jest korzystanie z sieci Wi-Fi o szybkości pobierania co najmniej 30 MB/s, przede wszystkim w przypadku aktualizowania map, ponieważ mogą to być duże pliki do pobrania.

System operacyjny TomTom

droga

Funkcja asystenta pasa ruchu

Urządzenie we właściwym momencie wskazuje pas ruchu, którym należy się poruszać, żeby nie zboczyć z trasy lub sprawnie pokonać duże skrzyżowanie. Ta funkcja najlepiej sprawdza się w dużych, nieznanych Ci miastach i na autostradach.

Urządzenie TomTom VIA 53 pozwala przygotować się do zjazdu lub skrzyżowania, wyraźnie pokazując pas jezdni, który należy zająć. Dzięki niemu już nigdy nie przegapisz skrętu i unikniesz konieczności nagłej zmiany pasa.

Funkcja asystenta pasa ruchu

kontrola prędkości

3-miesięczna subskrypcja usługi Fotoradary

Fotoradary potrafią skutecznie uprzykrzyć jazdę. Dzięki ostrzeżeniom przed fotoradarami odpowiednio wcześniej zwolnisz do wymaganej prędkości i unikniesz kosztów związanych z mandatami.

Ostrzeżenia wyświetlane z wyprzedzeniem w urządzeniu TomTom VIA informują o zbliżaniu się do fotoradaru i przypominają o obowiązującym ograniczeniu prędkości. Możesz pobierać zaktualizowane lokalizacje fotoradarów przez 3 miesiące bez dodatkowych kosztów.*

* Aktualizacje w czasie rzeczywistym są dostępne tylko w urządzeniach z aktywnymi usługami działającymi w czasie rzeczywistym (np. LIVE lub TomTom Traffic). Inne urządzenia mogą pobierać aktualizacje fotoradarów stacjonarnych za pośrednictwem aplikacji MyDrive Connect lub TomTom HOME.

3-miesięczna subskrypcja usługi Fotoradary

smartfon

Usługi TomTom przez smartfon

Za pomocą aplikacji TomTom MyDrive aktywuj usługi działające w czasie rzeczywistym, takie jak informacje drogowe, podłączając swój smartfon.

Wiadomości ze smartfonu

Twoje urządzenie TomTom VIA potrafi odczytywać wiadomości z telefonu, kiedy Ty trzymasz ręce na kierownicy, a wzrok masz skupiony na drodze.

Dzwonienie z zestawem głośnomówiącym

Urządzenie TomTom VIA zostało zaprojektowane, aby umożliwiać wysokiej jakości dzwonienie z zestawem głośnomówiącym. Wystarczy połączyć telefon z urządzeniem VIA.

Zgodność z Siri i Google Now

Aktywuj Siri lub Google Now™ i po dotknięciu przycisku zacznij mówić do mikrofonu urządzenia TomTom VIA.

Usługi TomTom przez smartfon

informacja

Dożywotnia subskrypcja TomTom Traffic

Niezwykle dokładne informacje o ruchu drogowym umożliwiają urządzeniu TomTom VIA zaplanowanie inteligentnej trasy omijającej korki.*

* Aby dowiedzieć się więcej na temat dożywotnich usług TomTom, takich jak Dożywotnie mapy, TomTom Traffic i Fotoradary, odwiedź stronę producenta - firmy TomTom.

Dożywotnia subskrypcja TomTom Traffic

ikona

Funkcja TomTom MyDrive

Planowanie tras, sprawdzanie natężenia ruchu i zapisywanie ulubionych tras ze smartfonu, tabletu lub komputera.

Funkcja TomTom MyDrive

 

Specyfikacja

Mapy

Europa

Okres licencji map

Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map

Funkcje nawigacji

Asystent pasa ruchu

Dzwonienie z zestawem głośnomówiącym

Ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości

Wyznaczanie trasy

Widok skrzyżowań w 3D

Zgodność z Siri i Google Now

Pamięć wbudowana

16 GB

Typ wyświetlacza

Dotykowy, pojemnościowy

Przekątna wyświetlacza

5"

Rozdzielczość wyświetlacza

480 x 272 px

Moduł Bluetooth

Wbudowany

Czytnik kart pamięci

Karty microSD

Złącza

Czytnik kart pamięci - 1 szt.

Mini USB - 1szt.

Źródło zasilania

Wbudowany akumulator

Zapalniczka samochodowa

Dodatkowe informacje

Obsługa nawigacji za pomocą głosu

Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map

Aktualizacje przez sieć Wi-Fi

Akcesoria w zestawie

Ładowarka samochodowa

Kabel USB

Uchwyt do zamontowania na szybie

Gwarancja

24 miesiące (gwarancja producenta)

Kod producenta

1AL5.002.02

NAA TERENIE UNII EUROPEJSKIEJ - DOSTAWA GRATIS