×

Some info from messenger...

Projektor Epson EH-TW6600W

Projektor Epson EH-TW6600W

Aukcja produktu

Sprzedane 11.95 zł Wygrywa: kitana00 Sprzedane
Czas przebicia: 10 s | Mnożnik przebicia: 0.01 zł
Wartość: 5,890.00 zł Oszczędzasz: 5,878.05 zł

Ostatni licytujący

Przebijający Kwota
kitana00 11.95 zł
MoLI 11.94 zł
kitana00 11.93 zł
MoLI 11.92 zł
kitana00 11.91 zł
MoLI 11.9 zł
kitana00 11.89 zł
MoLI 11.88 zł
kitana00 11.87 zł
MoLI 11.86 zł

Ustaw automat

Automat będzie licytował za Ciebie, wtedy kiedy nie będziesz mógł być przed komputerem, lub jeśli wolisz by system licytował za Ciebie. Chcesz dowiedzieć się więcej ?

Jak to działa

Kup teraz

Nie masz czasu na licytację ? Chcesz od razu kupić przedmiot ? Skorzystaj z opcji “Kup teraz”! Dowiedz się, jak działa opcja “Kup teraz

Jak to działa

Jakość Full HD na dużym ekranie bez kabli? Ten niewielkich rozmiarów projektor do kina domowego wykorzystuje bezprzewodową technologię Full HD1 oraz 3LCD, dzięki którym można podłączyć urządzenia WiHD bez konieczności korzystania z przewodów HDMI. Nadajnik HD firmy Epson zastosowany w tym modelu projektora oferuje bezprzewodową łączność WirelessHD w czasie rzeczywistym bez żadnych opóźnień obrazu. Można do niego podłączyć dekoder, odtwarzacz Blu-ray lub konsolę do gier.

Bezprzewodowe przesyłanie obrazów w jakości Full HD
Czas się pożegnać z plątaniną kabli. Dzięki technologii WirelessHD nie potrzebujesz już przewodów HDMI, aby podłączyć urządzenia WiHD do projektora. Pięć wejść HDMI w nadajniku HD firmy Epson gwarantuje wszechstronne wykorzystanie projektora.

Wyrazisty i jasny obraz
Technologia 3LCD, jasność 2500 lumenów oraz jednakowe natężenie światła białego i barwnego zapewniają w tym modelu projektora Full HD żywe i dobrze nasycone kolory bez efektu tęczy, natomiast współczynnik kontrastu 70 000:1 gwarantuje głęboką czerń oraz staranne odwzorowanie obrazów w ciemnych scenach.

Łatwe ustawienie projektora
Szerokozakresowe przesuwanie obiektywu w poziomie i pionie ułatwia ustawianie projektora EH-TW6600W, zapewniając obraz w idealnie dopasowanym rozmiarze, bez jakichkolwiek zakłóceń lub rozciągnięć. Obiektyw z zoomem 1,6x oraz niewielkie rozmiary projektora sprawiają, że projektor można z łatwością zamontować w dowolnym pomieszczeniu. Wbudowane głośniki stereo o mocy 20 W można podłączyć do dowolnego systemu zewnętrznego, a sygnał audio można przesyłać do systemu dźwiękowego za pośrednictwem dedykowanych wyjść.

Zaawansowane technologie przetwarzania obrazu
Projektor EH-TW6600W może przetwarzać filmy 2D na obrazy 3D, oferuje siedem trybów koloru, w tym 2 tryby przeznaczone dla formatu 3D, i udostępniany jest w zestawie z jedną parą okularów RF 3D2. Dzięki funkcji wykrywania poziomu oświetlenia w otoczeniu automatyczny optymalizator kolorów automatycznie wskazuje najlepszą pozycję dla projektora, a opracowana przez firmę Epson udoskonalona funkcja Super Resolution zapewnia ostry i wyraźny obraz zarówno filmów 2D, jak i 3D.

Kluczowe cechy

Bezprzewodowe kino domowe w jakości Full HD

Bezprzewodowe wyświetlanie w jakości HD filmów 2D i 3D

Wysoka jasność, wysoki współczynnik kontrastu

Technologia 3LCD i 2500 lumenów to gwarancja żywych i dobrze nasyconych kolorów, natomiast współczynnik kontrastu 70 000:1 — głębokich czerni

Łatwy montaż

Łatwe ustawianie projektora dzięki funkcji szerokozakresowego przesuwania obiektywu w poziomie i pionie

Udoskonalona funkcja Super Resolution

Wyrazisty i intensywny obraz

Funkcja projekcji jasnego obrazu 3D

Jedna para okularów RF2 (w zestawie) oraz funkcja konwersji z formatu 2D na 3D

1 — Funkcja bezprzewodowego obrazu HD jest dostępna w 27 krajach członkowskich UE oraz w Arabii Saudyjskiej, Chorwacji, na Islandii, w Norwegii, Szwajcarii, Turcji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Oferta może ulec zmianie. Informacje o dostępności na poszczególnych rynkach można uzyskać w lokalnych biurach sprzedaży firmy Epson. 2 — Aktywne okulary migawkowe 3D firmy Epson są zgodne ze standardem Full HD 3D Glasses Initiative,

DOSTAWA GRATIS

Inne w tej kategorii