×

Some info from messenger...

LUSTRZANKA CANON EOS 100D

LUSTRZANKA CANON EOS 100D

Aukcja produktu

Sprzedane 4.53 zł Wygrywa: mysia Sprzedane
Czas przebicia: 10 s | Mnożnik przebicia: 0.01 zł
Wartość: 1,749.00 zł Oszczędzasz: 1,744.47 zł

Ostatni licytujący

Przebijający Kwota
mysia 4.53 zł
toscania 4.52 zł
mysia 4.51 zł
toscania 4.5 zł
mysia 4.49 zł
toscania 4.48 zł
mysia 4.47 zł
toscania 4.46 zł
mysia 4.45 zł
toscania 4.44 zł

Ustaw automat

Automat będzie licytował za Ciebie, wtedy kiedy nie będziesz mógł być przed komputerem, lub jeśli wolisz by system licytował za Ciebie. Chcesz dowiedzieć się więcej ?

Jak to działa

Kup teraz

Nie masz czasu na licytację ? Chcesz od razu kupić przedmiot ? Skorzystaj z opcji “Kup teraz”! Dowiedz się, jak działa opcja “Kup teraz

Jak to działa

CANON EOS 100D 

 

 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania canon 100D + 18-55 DC

 

Mała, szybka i poręczna lustrzanka cyfrowa. EOS 100D 18 MP zapewnia doskonałe zdjęcia i filmy — jest wyposażony w wizjer optyczny i intuicyjne elementy sterujące na ekranie dotykowym.

 

Korzyści

 • Bardzo mała, podręczna lustrzanka cyfrowa, która zapewnia wysoką jakość fotografii z niewielkim poziomem szumów
 • Rejestrowanie zdjęć 18 MP i filmu Full HD jednym aparatem
 • Szybka obsługa dzięki wizjerowi optycznemu i szybko reagującym elementom sterującym
 • Łatwa obsługa, duży ekran dotykowy
 • Szybkie i łatwe fotografowanie w trybie zaawansowanej automatyki ujęć

 

 

CECHY SZCZEGÓŁOWE

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon EOS 100D

 

Mała lustrzanka,z którą nie będziesz chciał się rozstać


EOS 100D to w pełni funkcjonalna, szybka w działaniu lustrzanka cyfrowa, która jest również na tyle mała i lekka, że można zabrać ją wszędzie. Idealny aparat do dokumentowania codziennego życia. Wykonuj zdjęcia 18 MP i nagrywaj filmy Full HD w dowolnym miejscu i ciesz się w doskonałą wydajnością nawet w słabym oświetleniu: maksymalna czułość ISO 12800 (rozszerzana do ISO 25600) pozwala rejestrować obraz z niskim poziomem szumów i zachowaniem pierwotnej atmosfery.

 

Łatwa i przyjemna obsługa


Wyraźny i aktywny wizjer optyczny pozwala komponować zdjęcia, a ekran dotykowy Clear View II TFT o przekątnej 7,7 cm (3 cale) i z 1 040 000 punktów umożliwia obsługę aparatu. Obsługa menu, wyświetlanie podglądu zdjęć, a nawet ustawianie ostrości i fotografowanie odbywa się poprzez dotknięcie ekranu lub przesunięcie i zsunięcie palców.

 

Prosta obsługa — fantastyczne efekty


Opracowana przez firmę Canon technologia zaawansowanej automatyki ujęć analizuje scenę i automatycznie ustawia najbardziej odpowiednie ustawienia aparatu. W miarę rozwoju umiejętności fotograficznych użytkownika wbudowany przewodnik ekranowy uczy, jak wykorzystywać pełnię możliwości aparatu.

 

Nagrywanie filmów Full HD


Filmy można nagrywać w rozdzielczościach do Full HD (1080p). Przejmij kontrolę nad ekspozycją, ostrością, dźwiękiem i innymi ustawieniami lub użyj trybu migawki wideo, by rejestrować edytowane sekwencje filmów w aparacie. Matryca światłoczuła Hybrid CMOS AF II zapewnia płynną regulację ostrości podczas fotografowania i doskonale zachowuje ostrość ruchomych obiektów.

 

Rejestrowanie dynamicznych wydarzeń


Dziewięć punktów AF szybko i precyzyjnie reguluje ostrość szybko poruszających się obiektów przy prędkości 4 kl./s, nawet jeżeli nie znajdują się one w centrum kadru.

 

 

Kolejne kroki w świecie kreatywności


Filtry kreatywne aparatu EOS 100D pozwalają uwolnić kreatywność. Ujęcie z efektem — jednoczesny zapis zdjęć z filtrem i bez filtra. Do wyboru jest wiele efektów, w tym m.in. Ziarnisty czarno-biały, Aparat zabawka czy Efekt miniatury. Podgląd każdego filtra można wyświetlić przed wykonaniem zdjęcia.

 

Tryb, który zawsze się sprawdza


Tematyczne tryby ujęć automatycznie dobierają właściwe ustawienia aparatu do obiektu. Dostępne opcje: Portrety, Krajobrazy, Sport, Dzieci, Żywność i inne. Po oswojeniu się z podstawową obsługą aparatu można przejść do trybu kreatywnej automatyki i zyskać większą kontrolę nad takimi czynnikami jak rozmycie tła dzięki intuicyjnemu interfejsowi.

 

 

Obiektyw EF-S 18-55 mm f/3,5-5,6 III jest wyposażony w dekiel na obiektyw i dekiel przeciwkurzowy.

 

Specyfikacja produktu

 • Image size: APS-C
 • Ogniskowa: 18-55
 • Ogniskowa dla filmu 35mm: 29–88
 • Kąt widzenia (poziomo, pionowo, po przekątnej): 64º 30' - 23º 20', 45º 30'- 15º 40', 74º 20' - 27º 50'
 • Minimalny otwór względny: 22 - 38(36)¹
 • Średnica filtra (mm): 58
 • TOWAR JEST OBJĘTY GWARANCJĄ PRODUCENTA
DOSTAWA GRATIS

Inne w tej kategorii