×

Some info from messenger...

MINI DRON WINGSLAND S6 GPS KAMERA 4K

MINI DRON WINGSLAND S6 GPS KAMERA 4K

Aukcja produktu

Sprzedane 6.01 zł Wygrywa: kaktusik Sprzedane
Czas przebicia: 10 s | Mnożnik przebicia: 0.01 zł
Wartość: 2,199.00 zł Oszczędzasz: 2,192.99 zł

Ostatni licytujący

Przebijający Kwota
kaktusik 6.01 zł
Liliana 6 zł
kaktusik 5.99 zł
Liliana 5.98 zł
kaktusik 5.97 zł
Liliana 5.96 zł
kaktusik 5.95 zł
Liliana 5.94 zł
kaktusik 5.93 zł
Liliana 5.92 zł

Ustaw automat

Automat będzie licytował za Ciebie, wtedy kiedy nie będziesz mógł być przed komputerem, lub jeśli wolisz by system licytował za Ciebie. Chcesz dowiedzieć się więcej ?

Jak to działa

Kup teraz

Nie masz czasu na licytację ? Chcesz od razu kupić przedmiot ? Skorzystaj z opcji “Kup teraz”! Dowiedz się, jak działa opcja “Kup teraz

Jak to działa
Wingsland S6 selfie dron 4K

WINGSLAND S6 waży zaledwie 230 gram wraz z akumulatorem i jest rozmiarów zbliżonych do Iphone s6. Wyposażony został w wiele profesjonalnych funkcji. Utrzymywanie pozycji dzięki podwójnemu systemowi GPS GLONASS, także w pomieszczeniu, dzięki czujnikom antykolizyjnym, auto pilot, nagrywanie wideo w rozdzielczości 4K, oraz wiele innych sprawia, że WINGSLAND S6 jest najlepszym dronem o niewielkich rozmiarach na świecie.

  • Stabilizowana kamera 4K 30fps
  • Kompaktowe wymiary i waga
  • Dedykowana aplikacja na Android oraz iOS
  • Kilka trybów sterowania
  • Inteligentne sterowanie orientacji
  • Automatyczny powrót do punktu wyjściowego
  • Startowanie i lądowanie za pomocą jednego przycisku
  • Opcjonalne moduły zwiększające funkcjonalność
 Najcieńszy dron 4k na świecie! 
Patrząc na S6, najbardziej zauważa się 4 składane ramiona wirnika i ultra cieniutką konstrukcję. W stanie złożonym jego rozmiary wynoszą prawie tyle, co iPhone 6 Plus, ponadto jest on łatwy do przechowywania i przenoszenia. S6 jest wyposażony w kamerę 13MP o niskim zniekształceniu, a ze względu na swoją grubość 26,8 mm stał się najcieńszym dronem 4k na świecie, z wagą zaledwie 230 g łącznie z baterią.

S6 pozwala na zamontowanie akcesoriów o różnych funkcjach dzięki poszerzonemu portowi na górnym szkielecie. Wingsland proponuje użytkownikom do wyboru 3 zabawne moduły: zabawkę s kształcie karabinu, latarkę i wyświetlacz emocji; później dołączy do nich uniwersalny moduł do omijania przeszkód. S6 sterowany jest za pomocą zaawansowanej aplikacji pilotażowej, która pozwala na manewrowanie w kilku trybach sterowania. Posiada także wszystkie cechy typowe dla wszystkich typów kategorii głównej: inteligentne sterowanie orientacji, automatyczny powrót do punktu wyjściowego oraz startowanie i lądowanie za pomocą jednego przycisku.

Jeżeli DJI jest czymś w rodzaju DSLR w świecie dronów, to S6 będzie nazywany „smartfonem". Lekki, inteligentny, przenośny, ze wszystkimi właściwościami, których można się spodziewać od dronów, a ponadto z wieloma dodatkowymi funkcjami, dzięki kompatybilnym akcesoriom, staje się czymś więcej niż zwykłym robotem powietrznym.

 

DOSTAWA GRATIS

Inne w tej kategorii