×

Some info from messenger...

Kamera Sportowa Sony FDR-X3000R

Kamera Sportowa Sony FDR-X3000R

Aukcja produktu

Sprzedane 8.75 zł Wygrywa: Kevin92 Sprzedane
Czas przebicia: 10 s | Mnożnik przebicia: 0.01 zł
Wartość: 1,899.00 zł Oszczędzasz: 1,890.25 zł

Ostatni licytujący

Przebijający Kwota
Kevin92 8.75 zł
Zięba 8.74 zł
Kevin92 8.73 zł
Zięba 8.72 zł
Kevin92 8.71 zł
Zięba 8.7 zł
Kevin92 8.69 zł
Zięba 8.68 zł
Kevin92 8.67 zł
Zięba 8.66 zł

Ustaw automat

Automat będzie licytował za Ciebie, wtedy kiedy nie będziesz mógł być przed komputerem, lub jeśli wolisz by system licytował za Ciebie. Chcesz dowiedzieć się więcej ?

Jak to działa

Kup teraz

Nie masz czasu na licytację ? Chcesz od razu kupić przedmiot ? Skorzystaj z opcji “Kup teraz”! Dowiedz się, jak działa opcja “Kup teraz

Jak to działa
Kamera SONY
  FDR-X3000R    

Większa czułość przetwornika CMOS Exmor®

 

Jazda na łeb na szyję rowerem górskim o zmierzchu? Pływanie kajakiem o świcie? Nawet w tak trudnych warunkach czuły przetwornik obrazu CMOS Exmor R® zarejestruje świetny, wyraźny obraz filmowy z minimalną ilością szumu.

 

Procesor BIONZ X™: lepszy wygląd szczegółów i faktur

 

Bardzo szybki procesor obrazu Sony wiernie odwzorowuje faktury i szczegóły — tak jak widzi je nieuzbrojone oko. Dzięki połączeniu z układem scalonym o dużej skali integracji, który skraca przetwarzanie obrazu, procesor BIONZ X™ zapewnia bardziej naturalne szczegóły, większy realizm zdjęć i filmów, pełniejsze przejścia tonalne i mniejszy poziom szumów.

Ostry obraz z superszerokokątnego (170°) obiektywu ZEISS® Tessar™

 

image 220x220px

Rejestruj obraz w niezwykle szerokim ujęciu obiektywem ZEISS® Tessar lub twórz atrakcyjne obrazy w trybie standardowym. W obu przypadkach kamera pozwala na utrwalenie pięknych obrazów w trudnym terenie: na stoku narciarskim, w górach, w rwącym potoku albo na wyboistych asfaltowych ścieżkach lokalnego parku.

Regulacja pola widzenia i swoboda korzystania z zoomu

 

Odkryj swobodę rejestrowania scen akcji na wiele sposobów i uzyskaj fascynujące, widowiskowe efekty. Na przykład można wybrać między szerokim, średnim a wąskim kątem widzenia. Tryb zoomu z możliwością płynnej regulacji umożliwia zmianę zoomu podczas nagrywania.

Całkowicie nowy wymiar w filmowaniu akcji

 

Kamera Action Cam łączy doskonałą jakość 4K z zaawansowanym stabilizatorem obrazu Balanced Optical SteadyShot. Dzięki kontrolowaniu całej ścieżki optycznej stabilizator obrazu Balanced Optical SteadyShot jest niezwykle skuteczny w redukowaniu wstrząsów kamery. Ten zaawansowany system stabilizacji obrazu ułatwia rejestrowanie niezwykle przejrzystych, stabilnych obrazów podczas podróży, jazdy na rowerze i innych form aktywnego spędzania czasu .

Łatwa obsługa pilotem z funkcją podglądu na żywo

 

Udane ujęcia dzięki doskonałym możliwościom parowania. Pilot z funkcją podglądu na żywo umożliwia pełne sterowanie ustawieniami filmowania, a także włączaniem i wyłączaniem kamery. Bezproblemowa współpraca podczas rejestrowanie scen dzięki wykorzystaniu tego samego, łatwego w obsłudze interfejsu. Niezależnie od sposobu i miejsca filmowania kamera jest zsynchronizowana z pilotem i gotowa do pracy.

Inteligentna obsługa z przyjaznym interfejsem użytkownika

 

Nowy intuicyjny system obsługi jeszcze bardziej ułatwia wybór i zmianę funkcji. Łatwy dostęp do każdego menu. Dostosuj sposób nagrywania do własnych potrzeb dzięki łatwej obsłudze ustawień kamery. Kamerę można włączać i wyłączać smartfonem z aplikacją PlayMemories Mobile.

Łatwe mocowanie pilota z podglądem na żywo

 

Ten nowy kompaktowy pilot można nosić na przegubie dłoni lub zamontować jako kontroler za pomocą adaptera lub innych podobnych akcesoriów. Zapewnij sobie pełną kontrolę nad funkcjami kamery przez łączność Wi-Fi®, a także włączaj i wyłączaj kamerę przez Bluetooth®, by oszczędzać baterie.

Wbudowany mikrofon stereofoniczny zapewnia wysoką jakość dźwięku.

 

Doskonałe filmy będą jeszcze lepsze, gdy uzupełnisz je doskonałym dźwiękiem. Wbudowany mikrofon stereofoniczny pozwala dogrywać do filmu naturalny dźwięk za pomocą dwuścieżkowego systemu zapisu. Czysty dźwięk z obniżonym poziomem zakłóceń uatrakcyjni nawet najbardziej zaawansowane dzieło filmowe.

Funkcja nagrywania poklatkowego 4K

 

Łatwe tworzenie filmów poklatkowych dzięki funkcji nagrywania poklatkowego z wykorzystaniem wysokiej jakości fotografii 4K wykonanych w określonych odstępach czasu. Aplikacja Action Cam Movie Creator (wer. 5.1 do systemu Windows, wer. 3.1 na komputery Mac®) lub aplikacja Action Cam (wer. 2.0) przekształca obrazy w atrakcyjne filmy poklatkowe.

Highlight Movie Maker z funkcją rozpoznawania twarzy

 

Przekonaj się, jak sprawnie współpracują ze sobą funkcje Highlight Movie Maker i rozpoznawania twarzy, umożliwiając automatyczną edycję w kamerze. Funkcja Highlight Movie Maker obsługuje także szerszy zakres scen — nie tylko aktywności sportowe, lecz także codzienne czynności i podróże — automatycznie wybierając najważniejsze momenty materiału filmowego w celu utworzenia filmu z podkładem muzycznym. Tak powstałe dzieło można od razu udostępnić za pomocą smartfonu.

Ręczna regulacja umożliwia tworzenie filmów w oryginalnym stylu

 

Szereg zaawansowanych funkcji nagrywania pozwala tworzyć ciekawe filmy akcji, które z dumą udostępnisz rodzinie, znajomym i fanom. Należą do nich ręczne nastawianie balansu bieli i korekta automatycznej ekspozycji. Możliwość skorygowania jasności i kolorystyki pomaga uzyskać spójny obraz przy nagrywaniu wieloma kamerami — i ułatwia późniejszy montaż materiału. Pokaż swój styl i umiejętności, zarówno reżyserskie, jak i aktorskie.

Strumieniowa transmisja na żywo za pośrednictwem serwisu Ustream®

 

Udostępniaj na żywo swoje ewolucje narciarskie i zmagania z falami. Funkcja strumieniowego przesyłania gwarantuje wysoką jakość obrazu i dźwięku.

Zapisywanie obrazu Full HD z szybkością 120 kl./s w celu późniejszego odtworzenia w zwolnionym tempie

 

Obejrzyj każdy szczegół szybkiej akcji w zwolnionym tempie dzięki możliwości nagrywania obrazu z prędkością 120 klatek na sekundę przy rozdzielczości Full HD.

Zdjęcia seryjne

 

Uchwyć szczegóły akcji w trybie zdjęć seryjnych. W ten sposób można uchwycić poszczególne etapy ewolucji na maksymalnie ośmiu zdjęciach o wysokiej jakości — i przeanalizować swój styl. Dostępne ustawienia to 10, 5 i 2 kl./s.

Motion Shot LE

 

image 220x220px

Całą sekwencję wydarzeń można pokazać na jednej klatce. Ta funkcja łączy serię zdjęć obiektu w ruchu w jeden obraz. Do wyboru są różne ustawienia szybkości rejestracji: 10 , 5 i 2 kl./s.

Sterowanie wieloma kamerami

 

Aby uzyskać emocjonujące ujęcie od dołu lub z góry, można nagrywać film nawet pięcioma kamerami. Kontrolę nad całym sprzętem zagwarantuje pilot z funkcją podglądu na żywo lub smartfon z aplikacją PlayMemories Mobile.

Funkcje kodu czasowego i bitów użytkownika umożliwiają profesjonalną edycję

 

Kod czasowy i bity użytkownika (TC/UB) są istotnymi elementami danych, wymaganymi podczas zaawansowanej edycji. Funkcja kodu czasowego rejestruje godziny/minuty/sekundy/ramki w danych obrazu, umożliwiając dokładną i zaawansowaną edycję filmu. Funkcja bitów użytkownika rejestruje datę/godzinę/numer sceny itp. w liczbach ośmiocyfrowych i jest przydatna przy edycji filmów nagrywanych za pomocą co najmniej dwóch kamer.

Aplikacja Action Cam Movie Creator ułatwia twórczą edycję obrazów

 

Program Action Cam Movie Creator nada Twoim filmom jeszcze lepszy wygląd. Szybkie i łatwe przetwarzanie obrazu dzięki całej gamie funkcji, m.in. filmu poklatkowego i odtwarzania w zwolnionym tempie. W razie potrzeby film można obrócić o 90˚w dowolnym kierunku. Funkcja Multi View pozwala natomiast na połączenie maksymalnie czterech segmentów filmu — nagranych równocześnie za pomocą różnych urządzeń — i wyświetlenie ich na podzielonym ekranie.

Nagrywanie w pętli

 

image 220x220px

Dzięki funkcji nagrywania w pętli na pewno uda Ci się utrwalić najważniejszy moment. W trybie nagrywania cyklicznego w pętli urządzenie pozwala zapisywać materiał o długości 5, 20, 60 lub 120 minut albo nie ograniczać czasu nagrywania. Dzięki temu można uchwycić najważniejszy moment, nie ryzykując wyczerpania pojemności.

Aplikacja Action Cam

 

Intuicyjna aplikacja mobilna pozwoli Ci wykazać się swoimi umiejętnościami dzięki prostej edycji wideo z animacją poklatkową, odtwarzaniu nagrania w zwolnionym/przyspieszonym tempie oraz bezprzewodowemu przesyłaniu plików filmów.

Obudowa podwodna w standardowym wyposażeniu

 

Nurkuj z kamerą Action Cam na głębokość do 60 m z dostarczaną w zestawie wodoodporną obudową - nie ma potrzeby kupowania dodatkowego sprzętu. Płaski panel ułatwia sterowanie wszystkimi przyciskami kamery. Co więcej, obudowa chroni kamerę przed wstrząsami, wilgocią, rdzą, kurzem i piaskiem. Ciesz się beztroskim nurkowaniem nawet w trudnych miejscach.

Mocny korpus wytrzymuje trudne warunki

 

Korpus kamery Action Cam jest odporny na zachlapanie i mróz, a dostarczona obudowa wodoodporna dodatkowo uodparnia ją na kurz, wstrząsy i wodę na głębokości do 60 m. Dzięki temu niezależnie od tego, czy wędrujesz podczas deszczu, jeździsz na nartach, snowboardzie czy motocyklu, surfujesz lub poznajesz podwodny świat, nurkując w morzu, korpus kamery Action Cam sprosta wszystkim tym wyzwaniom.

Jeszcze większa wygoda

 

Wbudowane gniazdo na statyw pozwala szybko zamontować kamerę Action Cam na statywie i uzyskać fantastyczną stabilność obrazu. Złącza USB znajdują się teraz z tyłu kamery, co ułatwia montowanie akcesoriów.

Gniazdo na karty Memory Stick Duo™ / SD

 

Gniazdo na karty pamięci współpracuje z kartami Memory Stick Micro™ (M2™) i microSD/microSDHC/microSDXC5 (klasy 4 lub wyższej). Dobierz kartę do swoich indywidualnych potrzeb i wymagań oraz do używanego komputera. (Karty pamięci trzeba nabyć oddzielnie.)

Dodatkowe lampki kontrolne ułatwiają odczytanie stanu kamery

 

Kamera Action Cam jest wyposażona w trzy lampki kontrolne: z przodu, z tyłu i na górze obudowy. Dzięki temu można łatwo sprawdzić z różnych kierunków, jaki jest stan nagrywania, oraz usłyszeć sygnał dźwiękowy.

Wyświetlanie trasy z kamery Action Cam

 

Wbudowana funkcja GPS znana z poprzednich modeli. Podczas korzystania z funkcji Action Cam Movie Creator można dodać do filmu śledzenie lokalizacji i prędkościomierz. Dzięki temu funkcja nakładania danych GPS na wideo może odczytać różne informacje i generować drugi plik wideo, który wyświetla np. dane o prędkości.

Specyfikacja

 

  Wymiary i waga

Wymiary (szer. x wys. x gł.)

Około 29,4 × 47,0 × 83,0 mm

Waga

114 g (z dostarczonym akumulatorem)

  Przetwornik obrazu

Typ przetwornika

Przetwornik obrazu Exmor® CMOS typu 1/2,5" (7,20mm) wykonany w technologii BSI

Efektywna liczba pikseli (film)

8,2 megapiksela (16:9)

Efektywna liczba pikseli (fotografie)

Około 8,2 megapiksela (16:9)

  Obiektyw

Rodzaj obiektywu

Obiektyw Zeiss® Tessar®

Wartość F (maksymalna przysłona)

F2,8

Ogniskowa (35 mm) (filmy)

f = 17 mm (szeroki), f = 23 mm (średni), f = 32 mm (wąski)

Ogniskowa (35 mm) (fotografie)

f = 17 mm (szeroki), f = 23 mm (średni), f = 32 mm (wąski)

Minimalna odległość od obiektu

Około 50 cm

  Stabilizacja obrazu

SteadyShot

Stabilizator obrazu Balanced Optical SteadyShot z trybem aktywnym

  Ekspozycja

Tryb ekspozycji

Wielosegmentowy

Minimalne oświetlenie

6 luksów (czas otwarcia migawki 1/30)

  Balans bieli

Tryby balansu bieli

AUTOMATYCZNY / Temperatura barwowa / Własny

 Migawka

Czas otwarcia migawki

1/30 – 1/10 000 (30 kl./s)

  Zdjęcia

Procesor obrazu

Procesor obrazu BIONZ X™

Inne funkcje zdjęciowe

Nagrywanie w pętli, funkcja Motion Shot LE, zdjęcia seryjne, nagrywanie poklatkowe 4K, strumieniowa transmisja na żywo

Wodoodporność

Filmowanie na głębokości do 60 m dzięki dostarczonej wraz z zestawem obudowie podwodnej (MPK-UWH1)

Odporność na pył

Dostarczana w zestawie obudowa wodoodporna (MPK-UWH1)

Odporność na wstrząsy i uderzenia

Dostarczana w zestawie obudowa wodoodporna (MPK-UWH1)

  Nośnik danych

Obsługiwane nośniki nagrań

Kompatybilność z nośnikami Memory Stick Micro™ i microSD/microSDHC/microSDXC

 Nagrywanie

Format zapisu (film)

MP4: MPEG-4 AVC/H.264, format XAVC S: MPEG-4 AVC / H.264

Format zapisu (fotografie)

Zgodność z DCF 2.0, zgodność z Exif 2.3, zgodność z MPF Baseline

Rozdzielczość obrazu filmowego

MP4 PS: 1920 × 1080 60p/50p, MP4 HQ: 1920 × 1080 30p/25p, MP4 STD: 1280 × 720 30p/25p, MP4 HS120 (HS100): 1280 × 720 120p/100p, MP4 HS240 (HS200): 800 × 480 240p/200p, XAVC S: 3840 × 2160 30p/25p/24p, 1920 × 1080 120p/100p, 1280 × 720 240p/200p, 1920 × 1080 60p/50p/30p/25p/24p

Przepływność filmu (ABR/VBR)

MP4 PS: około 28 Mb/s/HQ: około 16 Mb/s/STD: około 6 Mb/s/HS120 (HS100): około 28 Mb/s/HS240 (HS200): około 28 Mb/s XAVC S 3840 × 2160 30p/25p/24p: około 100 Mb/s / 60 Mb/s, 1920 × 1080 120p/100p: 100 Mb/s / 60 Mb/s, 1280 × 720 240p/200p: 100 Mb/s / 60 Mb/s, 1920 × 1080 60p/50p/30p/25p/24p około 50 Mb/s

Rozmiar fotografii (tryb fotografii)

Około 12,0 megapikseli, 16:9 (4608 × 2592)

  Dźwięk

Format zapisu dźwięku

MP4/MPEG-4 AAC-LC, 2 kanały, XAVC S/LPCM, 2 kanały

Mikrofon

Wbudowany mikrofon stereofoniczny

Głośnik

Głośnik monofoniczny

  Interfejs

Złącza wejściowe i wyjściowe

Wyjście HDMI micro, Gniazdo na kartę pamięci, Złącze Multi Terminal/Micro USB, Stereo mini jack

  Zasilanie

Zasilanie

3,6 V (akumulator)

Typ baterii / akumulatora

NP-BX1

  Czas ciągłego nagrywania (przy w pełni naładowanym, dostarczanym w zestawie akumulatorze)

FUNKCJA Wi-Fi® W APARACIE JEST WŁĄCZONA

XAVC S: 3840 × 2160 30p 60Mbps (4K) 50 min, MP4: 1920 x 1080 30p (HQ) 125 min

FUNKCJA Wi-Fi® W APARACIE JEST WYŁĄCZONA

XAVC S: 3840 × 2160 30p 60Mbps (4K) 60 min, MP4: 1920 x 1080 30p (HQ) 135 min

  Pilot z funkcją podglądu na żywo

Symbol modelu

RM-LVR3

Wymiary (szer. x wys. x gł.)

47,8 × 52,6 × 19,0 mm

Waga

46 g (sam aparat)

Czas pracy baterii/akumulatora

155 min (wyświetlonym podglądem na żywo)

Łączność

Wi-Fi®, Bluetooth® wer. 4.1

DOSTAWA GRATIS

Inne w tej kategorii