×

Some info from messenger...

Konsola XBOX ONE S 500 GB 4K HDR SLIM

Konsola XBOX ONE S 500 GB 4K HDR SLIM

Aukcja produktu

Sprzedane 929.00 PLN Wygrywa: kibiern Sprzedane
Czas przebicia: 10 s | Mnożnik przebicia: 0.01 PLN
Wartość: 929.00 PLN Oszczędzasz: 923.16 PLN

Ostatni licytujący

Przebijający Kwota
kibiern 5.84 PLN
monky 5.83 PLN
kibiern 5.82 PLN
monky 5.81 PLN
kibiern 5.8 PLN
monky 5.79 PLN
kibiern 5.78 PLN
monky 5.77 PLN
kibiern 5.76 PLN
monky 5.75 PLN

Kup teraz

Nie masz czasu na licytację ? Chcesz od razu kupić przedmiot ? Skorzystaj z opcji “Kup teraz”! Dowiedz się, jak działa opcja “Kup teraz

Konsola XBOX ONE S 500 GB 4K HDR

http://swiat-gier.com/15067-13090-thickbox/konsola-xbox-one-s-500-gb-4k-hdr.jpg

 

Nazwa: Konsola XBOX ONE S / SLIM
Model: Microsoft Xbox One S
Pamięć: HDD 500 GB
Gwarancja: 12 miesięcy, Producenta
Interfejsy: USB 3.0
Wyjścia/wejścia obrazu: HDMI
Wyjścia/wejścia dźwięku: Line Out
Cyfrowe złącze optyczne (S/PDIF)
Komunikacja: Bluetooth
LAN (RJ-45)
WiFi
Kolor główny: biały
Dodatkowe informacje: Wideo w jakości 4K Ultra HD, Funkcja IR Blaster, Technologia High Dynamic Range, 40% mniejsza konsola, Uproszczony design kontrolera, Xbox One S pozycja pionowa.
Akcesoria w zestawie: Bezprzewodowy kontroler Xbox One z gniazdem 3,5 mm do zestawu słuchawkowego, Kabel HDMI, Przewód zasilający

  

 

W ZESTAWIE ZNAJDUJĘ SIĘ:

  • Konsola Xbox One S
  • Dysk twardy o pojemności 500 GB (wewnętrzny)
  • Bezprzewodowy kontroler Xbox One z gniazdem 3,5 mm do zestawu słuchawkowego
  • Kabel HDMI
  • Przewód zasilający
  • 14-dniowa wersja próbna konta Xbox Live Gold

 

Cieńsza i smuklejsza
Przedstawiamy nową konsolę Xbox One S. Graj w najlepsze gry, w tym klasykę znaną z wersji Xbox 360, na konsoli mniejszej o 40%. Technologia High Dynamic Range zapewnia bogatsze, wyraźniejsze kolory w grach i filmach. System 4K Ultra HD umożliwia strumieniowanie wideo z serwisów Netflix oraz oglądanie filmów UHD Blu-ray w ultrawysokiej rozdzielczości. Nowy uproszczony bezprzewodowy kontroler z teksturowanym uchwytem i łącznością Bluetooth zapewnia niezrównany komfort.

40% mniejsza konsola
Nie daj się zwieść rozmiarem. Xbox One S to najbardziej zaawansowana konsola z rodziny Xbox — została wyposażona w wewnętrzny zasilacz i wbudowany dysk o pojemności 500 GB.

 

Najlepszy kontroler na rynku jest teraz jeszcze lepszy
Nowy bezprzewodowy kontroler Xbox zyskał smuklejszy, uproszczony design, teksturowany uchwyt i łączność Bluetooth do grania na urządzeniach z systemem Windows 10. Programowalne przyciski i lepszy zasięg bezprzewodowy + możliwość podłączenia dowolnego zgodnego zestawu słuchawkowego z wtyczką stereo 3,5 mm typu jack.

Graj w gry dla konsoli Xbox 360 na konsoli Xbox One
Zgodność z poprzednimi wersjami Xbox One2 — najbardziej pożądana funkcja dla fanów — jest już dostępna. Od teraz możesz bez żadnych dodatkowych kosztów grać w gry z rodziny Xbox 360 na konsoli Xbox One. A ponieważ setki nowych tytułów mają zostać dodane w najbliższych miesiącach, Xbox One jest obecnie najlepszą platformą gier na konsolę Xbox 360.

40% mniejsza.
500 GB pojemności dysku.
Zasilacz wewnętrzny.

 

High Dynamic Range
Technologia High Dynamic Range zapewnia bogatsze, bardziej wyraziste kolory w grach takich jak Gears of War 4 i Forza Horizon 3. Uzyskiwany dzięki niej wyższy wskaźnik kontrastu między jasnymi i ciemnymi barwami sprawia, że gry zyskują wizualną głębię.

4K Ultra HD
Rozdzielczość 4K Ultra HD czterokrotnie przewyższa standardowe HD, dzięki czemu obraz jest niezwykle wyraźny i realistyczny. Odtwarzaj treści w 4K w usługach Netflix i Amazon Instant Video i oglądaj filmy w jakości Ultra HD Blu-rayTM z niezwykłym poziomem realizmu dzięki technologii High Dynamic Range2

IR Blaster
Skonfiguruj konsolę Xbox One S, aby za jej pomocą włączać inne urządzenia, np. telewizor, odbiornik audio/wideo czy odbiornik telewizji naziemnej i satelitarnej. Niezależnie od tego, czy grasz w grę, czy też oglądasz film, wbudowane urządzenie IR Blaster pozwoli Ci szybko zaangażować się w akcję bez konieczności szukania pilota. 

 

 

 

DOSTAWA GRATIS

Inne w tej kategorii