×

Some info from messenger...

Airwheel s3

Airwheel s3
Sprzedane 15.10 PLN
Wygrywa: ogr
Sprzedane
Wartość: 8999.00 PLN Oszczędzasz: 8,983.90 PLN
Czas przebicia: 10 s Mnożnik przebicia: 0.01 PLN

DOSTAWA NA TERENIE UNII EUROPEJSKIEJ 

JEST BEZPŁATNA

Ostatni licytujący

ogr 15.1 PLN
Kimka 15.09 PLN
ogr 15.08 PLN
Kimka 15.07 PLN
ogr 15.06 PLN
Kimka 15.05 PLN
ogr 15.04 PLN
Kimka 15.03 PLN
ogr 15.02 PLN
Kimka 15.01 PLN

Kup teraz

Nie masz czasu na licytację ? Chcesz od razu kupić przedmiot ? Skorzystaj z opcji “Kup teraz”! Dowiedz się, jak działa opcja “Kup teraz

Opis i specyfikacja

AIRWHEEL S3

Pojazd samobalansujący

Flagowy model firmy Airwheel Technology. Produkt który wyprzedza konkurencyjne urządzenia nie tylko o wiele bardziej atrakcyjną ceną co swoją funkcjonalnością. Produkty firmy Airwheel mają wyróżniać się dwoma podstawowymi cechami: mobilnością i nowoczesnością. Model S3 to połączenie tych dwóch cech. Zasada działania modelu S3 opiera się na szeroko znanym dziś mechanizmie żyroskopu. Czym jednak wyróżnia się produkt Airwheel? Zapraszamy do lektury.

Zawartość kompletu: Baza urządzenia, kierownica, ładowarka, torba, instrukcja obsługi, komplet śrub i kluczy, 2 piloty

 

PARAMETRY TECHNICZNE:

Prędkość max. 18 km/h
Zasięg 40 km
Czas ładowania 3 godziny
Akumulator Litowo-jonowy 540 Wh
Max. waga użytkownika 120 kg

gwarancja 24 miesiące
 

Wymiary


Mobilność - S3 to model CHARAKTERYZUJĄCY SIĘ BARDZO NISKĄ WagĄ, zaledwie 22.4kg, pozwalającą na zapakowanie urządzenia do samochodu w pojedynkę. Dodatkowo kierownica wraz ze stojanem jest wyciągana co sprawia, że ten środek transportu bardzo łatwo przewozić i mieści się w każdym bagażniku.Wodoszczelność - Kolejnym atutem z cech mobilnych wpływającym na atrakcyjność S3 jest wodoszczelność w klasie odporności IP56, która nie ograniczy nas w przypadku nie przewidzianej pogody.

System bluetooth speakers - to nic innego jak wbudowane głośniki w urządzeniu. Z Airwheelem można połączyć się za pomocą urządzenia mobilnego i odtworzyć swój materiał Video.


Budowa i innowacje - ocena wyglądu urządzenia jest sprawą indywidualną lecz parametry techniczne i użytkowe to największy plus tego pojazdu. Airwheel wyposażony jest w 3 światła. Przednie białe oświetlające drogę, tylne czerwone włączające się podczas hamowania oraz światło ledowe na stojanie. Każde z tych świateł włączyć można za pomocą pilota dołączanego do urządzenia. W urządzeniu wbudowany jest wyświetlacz który pokazuje 4 parametry. Przejechaną ilość km, stan baterii, temperaturę oraz aktualną prędkość.

Inne w tej kategorii