×

Some info from messenger...

JBL FREE - słuchawki

JBL FREE - słuchawki
Sprzedane 3.37 PLN
Wygrywa: smoter
Sprzedane
Wartość: 429.00 PLN Oszczędzasz: 425.63 PLN
Czas przebicia: 10 s Mnożnik przebicia: 0.01 PLN

DOSTAWA NA TERENIE UNII EUROPEJSKIEJ 

JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNA

Ostatni licytujący

smoter 3.37 PLN
popunio 3.36 PLN
smoter 3.35 PLN
popunio 3.34 PLN
smoter 3.33 PLN
popunio 3.32 PLN
smoter 3.31 PLN
popunio 3.3 PLN
smoter 3.29 PLN
popunio 3.28 PLN

Kup teraz

Nie masz czasu na licytację ? Chcesz od razu kupić przedmiot ? Skorzystaj z opcji “Kup teraz”! Dowiedz się, jak działa opcja “Kup teraz

Opis i specyfikacja

 

Słuchawki bezprzewodowe JBL Free

JBL Free to słuchawki bezprzewodowe całkowicie pozbawione kabli, a przy tym łatwe w użyciu. Dzięki swojej funkcjonalności oraz niewielkim wymiarom oraz wadze staną się Twoim codziennym towarzyszem w czasie słuchania muzyki, prowadzenia rozmów oraz aktywnego spędzania czasu.

Dodatkowo słuchawki te dysonują wciągający JBL Signature Sound, który zapeni Ci naprawe czyste, mocne brzmienie każdego utworu. Odkryj swobodę bezprzewodowego stylu życia ze słuchawkami Free.

Małe słuchawki bezprzewodowe JBL Free czarne

Idealnie dopasowujące się do Ciebie

Dopasuj funkcje słuchawek do sytuacji w której z nich korzystasz. JBL Free umożliwiają Ci korzystanie z nich na trzy sposoby. Wykorzystując jedną słuchawkę douszną możesz wygodnie prowadzić rozmowy w trybie mono. Dwie słuchawki zapewniają świetny dźwięk w czasie słuchania muzyki. Natomiast dodatkowe nakładki żelowe służą do idealnego dopasowania podczas np. treningów.

Co więcej, aby dać Ci pełną swobodę korzystania słuchawki Free posiadają konstrukcję zgodną z certyfikatem IPX5. Odporne na zachlapanie, pozwalają na słuchanie muzyki w słońcu i deszczu.

Przetwornik w słuchawkach dousznych JBL Free

 

Więcej swobody z łącznością Bluetooth

Słuchawki JBL Free, dzięki bezprzewodowej transmisji zapewniają Ci pełną swobodę. Brak kabli sprawia, że możesz zapomnieć o ograniczeniach i zaczepianiu się o różne przedmioty. Dodatkowo Bluetooth w wersji 4.2, zapewnia dobrą jakość przesyłanej muzyki i stabilne połączenie.

JBL Free są tak kompaktowe, a i tak zapewniają Ci 4 godziny odsłuchu. Co więcej, czas ten możesz wydłużyć do 24 godzin, dzięki temu że etui lądujące pozwoli Ci na dodatkowe 20 godzin zasilania. Gdy słuchawki się rozładują wystarczy 15 minut w etui, aby zyskać kolejną godzinę słuchania.

Słuchawki dokanałowe JBL Free z Bluetooth

 

Słuchawki JBL Free - idealne do smartfona

Bezprzewodowe JBL Free pomimo swojej niewielkiej dokanałowej konstrukcji mają także wbudowany mikrofon umożliwiające swobodne prowadzenie rozmów. W tym celu możesz wykorzystać tryb mono i korzystając tylko z jedne słuchawki słyszeć rozmowę bardziej naturalnie.

Pady Free są na tyle małe że wykorzystano w nich jednoprzyciskowy system zarządzania rozmowami i muzyką. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na wygodę sterowania i jest bardzo funkcjonalne.

Niewielkie słuchawki Bluetooth z mikrofonem JBL Free

 

Przydatne akcesoria w zestawie

W zestawie ze słuchawkami bezprzewodowymi JBL Free otrzymujesz także usztywniane etui. Jednak nie pełni ono tylko funkcji zabezpieczania sprzętu w czasie gdy z niego nie korzystasz, ale także zastępuje ładowarkę. To etui ładujące ma wbudowany akumulator, który może pozwoli Ci na 20 godzin dodatkowego korzystania ze słuchawek.

W opakowaniu znalazły się także kabel USB, trzy pary sylikonowy końcówek oraz dodatkowe nakładki na słuchawki. Te żelowe nasadki zapewnią Ci lepsze dopasowanie, a dzięki temu większą stabilność słuchawek nawet w czasie ćwiczeń.

Etui do ładowania słuchawek JBL Free

 

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły słuchawek JBL Free. Poznaj możliwości oraz dowiedz się więcej, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Konstrukcja słuchawek

Douszne

Średnica membrany

5,6 mm

Pasmo przenoszenia słuchawek

10 ~ 22000 Hz

Wbudowany mikrofon

Tak

Łączność

Bezprzewodowe (True Wireless)

Kolor

Czarny

Dodatkowe informacje

Czas pracy do 25 h (przy użyciu etui ładującego)

Czas ładowania 2 h

Bluetooth 4.2

Dołączone akcesoria

Kabel USB

Nakładki silikonowe o różnej wielkości

Etui z funkcją ładowania słuchawek

Gwarancja

24 miesiące (gwarancja producenta)

Kod producenta

FreeBLK

Inne w tej kategorii